ASL

ASL

Společnost ASL Intercom dodává odolné, spolehlivé, flexibilní a vysoce kvalitní komunikační systémy. Své uplatnění najdou v touringu i pevných instalacích vysílacích studií i divadel. V nabídce ASL najdete systémy analogové i digitální a vynikají výjimečnou srozumitelností, spolehlivostí a uživatelskou přívětivostí.

Systém digitálního interkomu ASL znamená průlomové řešení na poli spolehlivých a efektivních komunikačních řešení pro divadla, živé produkce a jiné aplikace. Díky použití nejnovějších technologií z oblasti sítí, vypadá ASL digitální interkom na první pohled elegantně a jednoduše.

Digitální interkom Flexus nabízí více než potřebujete a méně toho, co nechcete. Daisy chain nebo hvězdicová topologie, nebo kombinace z jedné Master stanice!

Elegantní, robustní a na ovládání výjimečně jednoduchý beltpack BP 390 nabízí ve své kategorii nejvyšší možný stupeň flexibility a funkčního vybavení v kompaktním a lehkém balení. Napájení (48 VDC) dodává sériová interkomová linka nebo PoE z kompatibilního síťového switche.

Napájecí booster FL 87/S posiluje napájení 48 VDC na sériové lince. Může být dle potřeby vložený do kruhové nebo dělené topologie. Booster se používá také pro zajištění redundantního napájení Master stanice pro případ selhání vestavěného napájecího zdroje nebo sítě.

Vzdálené hovorové stanice FLEXUS jsou navržené pro mnohaletý náročný provoz. Mohou být opatřeny postranními držáky pro montáž do standardního 19“ stojanu (výška 2U) nebo osazeny do elegantních ocelových stolních konzolí.

Master stanice FL 2400 je řídící a komunikační centrum interkomu FLEXUS. Stanice nabízí čtyři plně duplexní kanály, Master sekci a multifunkční kanálovou sekci v kompaktní rackové skříni 19“ s výškou 1U.

FL 722 přináší dvě 4-drátová rozhraní pro připojení k systému FLEXUS používajícímu sériovou nebo LAN topologii. Nabízí stejné vlastnosti a funkce jako rozhraní vestavěná v Master stanici.

FL711 poskytuje rozhraní Party Line pro připojení k systému Flexus používajícímu sériovou nebo LAN topologii.

The ASL Pro Series of Analog Intercom products offers comprehensive and highly flexible systems solutions for full duplex, party-line communications. The Pro Series can accommodate multiple channels, very large user station counts, and both wired and wireless user stations.

Přihlásit se k odběru ASL