Antelope Audio Edge Quadro

Modelování mikrofonu ve třech rozměrech

Edge Quadro je nejpokročilejší modeling mikrofon od Antelope Audio. Tento stereo mikrofon obsahuje dvě velké dvou-membránové kondenzátorové kapsle a otočnou hlavu. Poskytuje čtyři kanály pro nezávislé zpracování stereo techniky jako M/S, X/Y, Blumlein a dokonce i 3D zvuk. Edge Quadro je jediný mikrofon, který budete potřebovat pro stereo a 360° záznam zvuku.

Epická knihovna emulací mikrofonů

Edge Quadro se může pochlubit rozsáhlou a stále se rozšiřující knihovnou klasických mikrofonních emulací, s 11 legendárními modely mikrofonů již dostupných a 7 dalšími, které budou brzy vydány. Inteligentní ovládací panel umožňuje uživatelům vybrat dvě různé emulace mikrofonu současně, jednu pro každou hlavu mikrofonu.

Experimentujte jako nikdy předtím

Hlavy Edge Quadro nabízejí „next-level“ přesnost a nastavitelnost. Horní hlavu lze bezhlučně otáčet v libovolném úhlu, i když mikrofon aktivně nahrává. Každá hlava Quadro může také fungovat ve všech možných polárních vzorech (cardioid, figure-8, omnidirectional a cokoliv mezi tím). Tyto funkce se kombinují, aby poskytovaly prakticky neomezené variace tonality a stereo obrazu a umožňují širokou škálu kreativních efektů.

Nejuhlazenější ze všech

Edge Quadro nejen zní neuvěřitelně, ale také skvěle vypadá! Tento jedinečný mikrofon je dodáván s „shock-mount“ držákem a dvěma „oxygen-free“ měděnými Y-kabely, které jsou součástí balení. Mikrofon je umístěn v dřevěném pouzdře, které je ručně vyrobené na zakázku a nabízí dodatečnou ochranu už tak pevného a odolného mikrofonu.

Vysoká kompatibilita

Edge emulace jsou navrženy tak, aby fungovaly ruku v ruce s vlastními přesnými mikrofonními předzesilovači a převodníky Antelope. Pro maximální přesnost lze Edge Quadro použít s jakýmkoliv rozhraním vybaveným mikrofonním předzesilovačem Antelope Audio, jehož vestavěné možnosti zpracování FPGA umožňují real-time emulaci vintage mikrofonů. Edge Quadro však také obsahuje nativní zásuvné moduly pro emulaci mikrofonů Antelope, což znamená, že můžete použít jakékoli zvukové rozhraní třetích stran a po nahrávání dokonce změnit nastavení modelingu. Nativní pluginy AFX* Antelope, dostupné ve formátech VST, AU a AAX pro macOS i Windows, poskytují vše, co jsme očekávali od jejich špičkového FPGA FX, s minimální latencí, vysokým stupněm převzorkování a přesným floating-point výpočtů.

*Vyžadován iLok 2 nebo 3. Není součástí balení.

Klíčové vlastnosti:

  • Jedinečný modelovací mikrofon Quadrasonic
  • Dvě hlavy s velkými dvoumembránovými kondenzátorovými kapslemi
  • Audio signál je rozdělen do čtyř nezávislých výstupních XLR kanálů pro optimální ovládání
  • Přepínatelné vzory (cardioid, figure-8 a omnidirectional)
  • Individuální emulace mikrofonu a výběr polárního vzoru pro každou hlavu
  • Nekonečné otáčení horní hlavy pro maximální flexibilitu
  • Ultranízký odraz, plně symetrické horní a spodní hlavy
  • Rozsáhlá knihovna emulací historických mikrofonů
  • Vlastní luxusní držák na tlumiče a dva speciální OFC Y-kabely součástí balení
  • Ručně vyráběné dřevěné pouzdro na zakázku
Technické specifikace
Typ mikrofonu: Quadrasonic kondenzátorový mikrofon
Membrány: Dvě velké kondenzátorové kapsle s oboustrannými 6u pozlacenými membránami v nezávislých hlavách. Horní hlava je plně otočná.
Průměr membrány: 34mm
Polární vzor: Multi-pattern (kardioidní, figura-8, všesměrový, Blumlein, M/S, X/Y)
Frekvenční odezva: 20HZ ~ 20kHZ
Citlivost: –35dB ; 18mV/Pa (-1 až +3dB)
THD+N: –116dB
Vlastní hlučnost: 19dB(A)
SNR: 75dB(A)
Výstupní impedance: 50 Ohmů @ 1 kHz
Požadavky na napájení: 48V DC fantomové napájení
Výstupní konektor: 5 pinový samec XLR
Barva: Černá matná