Audio-Technica Artist Elite® wireless

Artist Elite® série 5000 & 4000

Osvědčená série Artist Elite 5000 a 4000 od firmy Audio -Technica je zárukou mimořádné kvality zvuku, o které se přesvědčilo mnoho interpretů na koncertních turné, komentátorů a konferenciérů. Je hojně využívána v pevných instalacích po celém světe. Funkce True Diversity, rychlá přeladitelnost, pásmo UHF.

Artist Elite® série 5000

Navrženo pro použití na profesionálních turné, stadionech, koncertních síních, kostelech, modlitebně a v jiných zvukově náročných prostředích. Duální přijímač Audio-Technica Artist Elite® série 5000 nabízí neuvěřitelnou audio kvalitu a osvědčený, kritiky uznávaný výkon, celosvětově známy v TV a rozhlasových studiích jako i u moderátorů a známých světových kapel.

Novo vylepšená série 5000 udává nový standard bezdrátového živého zvuku díky jeho patentovanému dual-commander obvodu, který zpracovává vysoké a nízké frekvence samostatně. Vybavená je také funkcí IntelliScan™ pro inteligentní skenování prostoru, dále 996-kanálovou frekvenční agilitou, funkcí True Diversity, soft-touch ovládací klávesy, digitálně tiché ladění Tone Lock™, podsvícený LCD display na všech vysílačích a uzamykatelné dvířka pro baterii na UniPak® systému vysílače.

S dvěma nezávislými True Diversity přijímači v jednom racku, šetří Série 5000 prostor a nabízí extrémně spolehlivý a flexibilní výkon. Přijímače mohou být spojené do kompletního systému se zabudovanou IntelliScan funkcí, která automaticky vyhodnotí a nastaví nejvhodnější frekvence pro všecky spojené přijímače. Vybavený s Ethernet portami, přijímač Série 5000 nabízí počítačové ovládání celého systému z domu či napříč celou krajinou (díky novému bezdrátovému, ovládacímu softwaru) s neměnnou kvalitou zvuku. Právě táto schopnost z něho robí skutečný výrobek 21.století.

Artist Elite® série 4000

Vylepšená 4000a série, frekvenčně agilní UHF body-pack a ruční bezdrátový systém přináší výjimečnou čistotu a všestrannost živým vystoupením, regionálním výjezdům, pevným instalacím a podobně. V srdci série 4000 je robustní plně diversitní půl-rackový přijímač AEW-R4100a, s 996 volitelnými kanály, nabízený v obou dostupných UHF pásmech. Přijímače ze série 4000a a 5000a mohou být propojené dohromady a mohou byt monitorované systémovým softwarem ze série 5000a. Zahrnutý IntelliScan™ automaticky zjistí a nastaví nejlepší možné frekvence na všech propojených přijímačích.