Ayrton ARCALINE 2

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Katalogový list (EN)2.73 MB

ARCALINE™2 je statické lineární svítidlo, využívá jako světelný zdroj nové výkonné 4 barevné vícečipové LED. Díky svým sofistikovaným uhlazeným tvarům se ARCALINE™2 hodí pro libovolné statické aplikace.

Do výbavy ARCALINE™2 patří vysoce výkonná eliptická optika, speciálně vyvinutá tak, aby poskytovala homogenní paprsek a optimálně rozprostírala světlo. Navíc může být ARCALINE™2 dodán se speciálními optickými filtry pro úpravu vlastností paprsku.

ARCALINE™2 je dostupný ve dvou velikostech: 53 cm dlouhé svítidlo vybavené osmi RGBW LED, respektive 102 cm dlouhé, vybavené 16 zdroji světla.

Víceúčelové svítidlo

ARCALINE™2 může být napájeno vestavěným zdrojem – díky tomu je svítidlo možné provozovat na místech, kde je použití jiných svítidel vyloučené. Jas všech samostatně mapovatelných pixelů je ovládán precizním LED kontrolérem, což je však u AYRTON standardem. ARCALINE™2 se perfektně hodí do jakéhokoliv prostředí uvnitř i ve venkovních podmínkách. Je jedno, zda ho použijete pro nasvícení architektury, během show, nebo v televizních studiích.