Ayrton ICECOLOR 250

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Katalogový list (EN)4.5 MB

ICECOLOR™250 je kompaktní svítidlo vybavené dvaceti 10 W RGBW LED, umožňující vytvořit nekonečnou paletu bohatých pastelových i sytých barev. Díky široké nabídce volitelných holografických optických filtrů je ICECOLOR™250 perfektní odpovědí pro různé aplikace, od perfektně hladké cykloramy s použitím 80° filtru, po 11° úzký paprsek bez použití filtru, pokud je potřeba dosvítit do dálky.

Díky pasivnímu heatpipe chlazení bez jakýchkoliv ventilátorů je provoz ICECOLOR™250 naprosto tichý. Navíc je ICECOLOR™250 navržen pro použití v libovolných povětrnostních podmínkách. Jednotlivé části svítidla, LED, elektronika a napájecí zdroj jsou uzavřeny ve svých utěsněných sekcích, umožňujících lepší proudění vzduchu i vody přes radiátor. Díky vysoké účinnosti až 85% je svítidlo velmi šetrné k životnímu prostředí, to znamená, že s příkonem pouhých 200 W dokáže produkovat světelný tok až 5 000 lumenů.

Naprosto tichý provoz, nekonečné barevné možnosti a velký výběr vyzařovacích úhlů dělá z ICECOLOR™250 ideální svítidlo pro 21. století.