SnakeSys B4

The SnakeSys B4 je 4-portový převodník Ethernet – DMX. Podporuje 4 porty DMX512 konfigurovatelné jako vstupy nebo výstupy a jeden port DMX, který je vždy nastaven jako vstup. SnakeSys B4 je navržen jako víceúčelové zařízení použitelné všude tam, kde je požadováno malé přenosné řešení konverze Ethernet – DMX.

  • Univerzální převodník Ethernet – DMX
  • Čtyři porty DMX512 (konfigurovatelné jako vstup nebo výstup)
  • Jeden speciální vstup DMX512
  • Podpora protokolů Art-Net a ACN
  • Universe volitelné otočným přepínačem
  • Dálková konfigurace ChamNet
  • Režim Stand alone DMX buffer
  • Možnost napájení po síti Ethernet (PoE)

SnakeSys B4 podporuje síťové DMX protokoly Art-Net a ACN streaming. Porty DMX512 jsou plně konfigurovatelné z hlediska délky DMX packetu, přenosové rychlosti a časování. SnakeSys B4 může navíc pracovat i v režimu mimo síť jako jednoduchý čtyřportový DMX buffer.

SnakeSys B4 může být konfigurován z předního panelu pomocí 4-násobného DIP spínače a 2 otočných přepínačů. Dále může být nastaven do režimu ChamNet – v tomto případě lze SnakeSys B4 konfigurovat z pultu MagicQ, odpadá tak nutnost lokálního nastavování.

Do jedné sítě může být připojeno několik převodníků SnakeSys B4 konfigurovaných buď přímo z jejich ovládacího panelu nebo prostřednictvím ChamNetu a pultu MagicQ. Převodníky SnakeSys B4 mohou být navzájem synchronizovány, aby se zajistila konzistence DMX výstupu pultu bez výpadků na jednom či více virtuálních rozhraní DMX (universe).

SnakeSys B4 může být napájen ze SnakeSys R4 nebo SnakeSys RP8, čímž odpadá nutnost vést samostatný napájecí kabel. SnakeSys B4 lze samozřejmě napájet i přímo přes napájecí konektor Powercon se zámkem.

Po připojení k MagicQ po síti SnakeSys B4 odblokuje omezené funkce MagicQ, jako je full screen Execute Window a dálkové ovládání.

Vlastnosti

Čtyři DMX512 porty s konektory XLR5F
Jeden DMX512 speciální vstupní port s konektorem XLR5M
Protokoly Art-Net, Streaming ACN a ChamNet
Galvanicky izolované výstupy
Výběr Art-Net subnet a universe otočným přepínačem
LED Power indikující stav napájení
LED Network indikující provoz na síti
LED Protocol indikující status protokolu
Nezávislé LED indikující stav jednotlivých výstupů
Síťový konektor se zámkem Neutrik Ethercon
Napájecí konektor se zámkem Neutrik Powercon

Specifikace

Vstup napájení: 90 – 250 VAC

Šířka: 166 mm
Výška: 60 mm
Hloubka: 168 mm
Hmotnost: 1 kg