L-Acoustics L-ISA Island

Stánek L-Acoustics na ISE v Amsterdamu i ProLight+Sound ve Frankfurtu nabídl návštěvníkům možnost odpočinout jejich nohám a vyzkoušet zvukový systém L-ISA Private Island. Ten v sobě kombinuje UHD hudbu, obklopující 24 kanálovou audio platformu, profesionální reproduktory, proprietární hardware pro zpracování audia a softwarové audio nástroje.

Všechna L-ISA Private řešení poskytují 18 základních kanálů, basový kanál a až pět overhead kanálů; jedinou část instalace, kde se liší počet a typ reproduktorů v závislosti na velikosti. Sherif el Barbari, vedoucí aplikací L-ISA komentuje: „Chtěli jsme přinést něco velmi profesionálního ve smyslu koncepce a provedení, ale zároveň velmi zábavného, co si můžete užít v soukromí svého domova. Pokud chcete zažít živý koncert bez nutnosti pobývat mezi tisíci lidmi, zde přesně chcete být.“

Sound systém L-ISA Private umožňuje přehrávat zvuk ze streamovaných médií, CD, DVD, Blu-ray i z herních konzolí. Abyste si však užili plného potenciálu, který systém nabízí, společnost L-Acosutics vyvinula Bubble, hudební médium s vysokým rozlišením, které vypadá, překvapivě, jako bublina a je přehrávána na proprietárním Bubble decku.

„Oproti L-ISA Live, kde se snažíme přinést perfektní poslechový zážitek všem v publiku, L-ISA Private se soustředí výhradně na zážitek uvnitř tohoto nádherném prostoru, kde se můžete oprostit od okolního světa,“ říká el Barbari.

„Nebudete dokonce rušit lidi okolo ani při poslechu na vysoké úrovni hlasitosti. Zvuk je tak silně zaměřen do vnitřního prostoru, že na vás už partner nikdy nebude křičet, ať to ztlumíte.“