GigaCore 26i

GigaCore 26i představuje cenově přijatelné řešení v případech, kdy je vyžadováno velké množství síťových portů. Switch disponuje stejnými funkcemi jako celá produktová řada GigaCore a je mimořádně vhodný pro pevné AV instalace. Má celkem 24 Gigabitových portů a 6 SFP slotů umístěných na čelním panelu, přičemž každý port je vybaven barevnými LED indikátory zobrazujícími jeho stav a funkci (například PoE, redundanci nebo přiřazení ke skupině). Do SFP slotů je možné osadit moduly se Single Mode nebo Multi Mode optikou a dosáhnout tak bezpečného přenosu dat na vzdálenost až 10 km. Konfiguraci lze snadno provést přes velmi intuitivní webové rozhraní. Switch se dodává ve verzi s PoE+ nebo bez.

Klíčové vlastnosti

  • Nejvhodnější použití: Fixed installations
  • RLinkX (Link redundancy): Yes
  • Groups (VLAN segmentation): Yes
  • MultiLinkX (Link aggregation): Yes
  • Profile manager: Yes
  • Memory: 4Mb
  • MAC address table:
  • Address learning / Aging: Self learning, Auto aging
  • Switching throughput: 52Gbps
  • IGMP support: Yes (V1/V2/V3)
  • IGMP snooping: Yes, enabled by default
  • Port sensing: Auto negotiation
  • Auto crossover: MDI / MDIX
  • Auto sensing: Full or Half Duplex (Gigabit is Full Duplex)

Konektivita

  • Ethernetová konektivita: 24 x RJ45 connectors (incl. 4× dual media on ports 21–24)
  • Optická konektivita: 6 x SFP cages (incl. 4× dual media on ports 21–24)
  • Rychlost ethernet portů: 1Gbps
  • Sériová 1 x serial RJ45 console port

Napájení

Power connectivity:

  • 1 x IEC inlet
  • 1 x redundant power input on Molex Mini-Fit Junior 14 pin connector
  • Power input: 100–240VAC, 50–60Hz
  • Spotřeba: Maximálně 30W (maximum 430W with PoE Supply Unit)
  • Pojistka: None
  • Záložní napájení: 12VDC / 2,5A
  • Záložní PoE napájecí vstup: –54VDC / 6,5A
  • PoE supply on front ports

Protokoly

  • Podporované protokoly: Dante©, RAVENNA/AES67©, Ethersound©, Q-LAN, REAC©, sACN, ArtNet, MANet2, HogNet, RTTrPL (BlackTraX), IEEE 802.1p CoS (Class of Service), DiffServ (DSCP), PoE (802.3af) (optional), PoE+ (optional), IEEE 1588 PTP V2
  • Sound protocol compliance: Yes (low jitter)
  • Ethernet compliance: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3× Flow Control, IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet

Konfigurace

  • Displej a enkodér: Není
  • Konfigurace: Přes vestavěné webové rozhraní

Stavové LED:

  • Globalní status LEDs: Device, power, PoE power, RLinkX and mode
  • Port status LEDs: PoE, MultiLinkX, RLinkX, groups, link/activity and port speed
  • Temný režim (možnost vypnout LED)
  • Barevné RGB LED

Fyzické vlastnosti

  • Montáž: Rack
  • Robustní kovové pouzdro
  • Rozměry (Š x D x H): 482×270,3×44 mm (19" x 10,6" x 1,73")
  • Hmotnost: 4 kg
  • Balení: 545×420×80 mm (21,5" x 16,5" x 3,15")
  • Prostředí:
  • Provozní teplota: 0 +50 °C (non-PoE verze), 0 až +40 °C (PoE verze)
  • Skladovací teplota: –10 to +70 °C
  • Vlhkost (nekondenzující): 5 až 95% RH
  • Certifikáty/Oprávnění: cSGSus Mark, CE, CB certificate
  • Standardy: IEC 60950–1, UL 60950–1, CAN/CSA C22.2 No. 60950–1, EN 60950–1, FCC Part 15 CFR 47, CAN/ICES-003, EN 55022, EN 55024

Produktové kódy

  • LU 01 00052 (GigaCore 26i)
  • LU 01 00052-POE (GigaCore 26i with PoE supply)