VARI*LITE VL440 Spot

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Data sheet212.24 KB

VARI*LITE VL440 Spot je kompaktní z hlediska velikosti, avšak obrovský, pokud jde o funkce a výbavu. Tato nejnovější série světlometů Philips Vari-Lite poskytuje light designérům zcela nový a velmi kreativní nástroj pro libovolně velkou akci nebo produkci.

Světlomet VL440 Spot přichází naprosto se vším, co designéři od výrobků Philips Vari-Lite očekávají – kvalitní optikou a maximální funkcionalitou. Je malý, lehký a rychlý. Jako světelný zdroj používá 400W výbojku MSR Gold 400 MiniFastFit, která ve spojení se špičkovou optikou vytváří pozoruhodný výstupní světelný tok 9000 lumenů. Motorem poháněný optický zoom má rozsah 15° až 36°. Světelný kužel je také možné oříznout spojitě ovládanou kruhovou clonou Iris.

VL440 Spot poskytuje výkonné míchání barev prostřednictvím tříkotoučové mechaniky CYM. V kombinaci s osmi standardními barvami na kotouči s pevnými barevnými filtry jsou možnosti nastavení barevného odstínu prakticky neomezené.

Pokovený skleněný stmívací kotouč VL440 Spot dovoluje plynulé zeslabení světelného kužele, samostaný dvouclonový strobo systém zase tichý a spolehlivý strobo efekt. Výkonné moderní třífázové motory pro pohyb Pan a Tilt poskytují jemný, časově řízený spojitý pohyb s rozlišením 0,3° a rozsahem 540° ve směru Pan a 260° ve směru Tilt. Pohyblivou část světlometu je možné v případě transportu nebo servisu zablokovat aretačními zámky.

Pro projekci obrázků je VL440 Spot vybaven jedním gobo kotoučem se sedmi rotačními a indexovatelnými pozicemi a druhým gobo kotoučem s deseti pevnými pozicemi. Standardně je světlomet osazen skleněnými goby, je však možné použít i goba plechová. VL440 Spot obsahuje vše, co je pro light designéry opravdu důležité – neomezené barevné možnosti, bezkonkurenční jas optiky, výjimečný rozsah zoomu, rychlý a hladký pohyb a výkonný výstup; to vše v malé světelné platformě.

Světlomet VL440 Spot může být řízen prakticky jakoukoliv DMX512 konzolí nebo libovolným zařízením s výstupem DMX.