VARI*LITE VL770 Spot

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon Data sheet212.71 KB

VARI*LITE VL770 Spot je ekonomický a kompaktní, stále však vybavený výkonnými a užitečnými funkcemi. Tato nejnovější série světlometů Philips Vari-Lite poskytuje light designérům velmi kreativní, přitom cenově efektivní nástroj pro libovolně velkou akci nebo produkci.

Světlomet VL770 Spot přichází naprosto se vším, co designéři od výrobků Philips Vari-Lite očekávají – kvalitní optikou a maximální funkcionalitou. Je malý, lehký a rychlý. Jako světelný zdroj používá 700W výbojku MSR Gold 700 MiniFastFit, která ve spojení se špičkovou optikou vytváří pozoruhodný výstupní světelný tok 15100 lumenů. Motorem poháněný optický zoom má rozsah 15° až 36°. Světelný kužel je také možné oříznout spojitě ovládanou kruhovou clonou Iris. Pro změkčení okrajů světelného kužele slouží skleněný rozptylový filtr Frost. Do přední části světlometu jsou integrovány montážní body, které jsou určeny pro snadné upevnění volitelného příslušenství, jako je například „cylindr“.

VL770 Spot poskytuje brilantní míchání barev prostřednictvím tříkotoučové mechaniky CYM, založené na široce oceňovaném barevném systému série VL3000. V kombinaci s osmi standardními barvami na kotouči s pevnými barevnými filtry jsou možnosti nastavení barevného odstínu prakticky neomezené.

Pokovený skleněný stmívací kotouč VL770 Spot dovoluje plynulé zeslabení světelného kužele, samostaný dvouclonový strobo systém zase tichý a spolehlivý strobo efekt. Výkonné moderní třífázové motory pro pohyb Pan a Tilt poskytují jemný, časově řízený spojitý pohyb s rozlišením 0,3° a rozsahem 540° ve směru Pan a 260° ve směru Tilt. Pohyblivou část světlometu je možné v případě transportu nebo servisu zajistit aretačními zámky.

Pro projekci obrázků je VL770 Spot vybaven jedním gobo kotoučem se sedmi rotačními a indexovatelnými pozicemi a druhým gobo kotoučem s deseti pevnými pozicemi. Standardně je světlomet osazen skleněnými goby, plechová goba použít nelze.

VL770 Spot obsahuje vše, co je pro light designéry opravdu důležité – neomezené barevné možnosti, bezkonkurenční jas optiky, výjimečný rozsah zoomu, rychlý a hladký pohyb a výkonný výstup; to vše v kompaktním, lehkém a cenově dostupném provedení.

Světlomet VL770 Spot může být řízen prakticky jakoukoliv DMX512 konzolí nebo libovolným zařízením s výstupem DMX.