Abbey Road Vinyl

Ke stažení: 
PřílohaVelikost
PDF icon User Guide737.04 KB

Dopřejte své hudbě tradiční hřejivý zvuk vinylových nahrávek přehrávaných na klasických gramofonech s přenoskou pomocí precizně vymodelovaného vybavení pro přehrávání gramofonových desek používaných v Abbey Road Studios.

Téměř nic nedokáže zachytit emoce hudebních fanoušků lépe, než vinyl. Retro atmosféra v kombinaci s analogovou hřejivostí jeho zvuku dělá z gramofonových nahrávek nostalgický zážitek.

Ve spolupráci s Abbey Road Studios tento plugin věrně napodobuje každou fázi produkčního a přehrávacího procesu. Můžete si vybrat mezi zvukem acetátové master matice, přehrát si nahrávku tak, jako by byla přehrávána na dvojici konkrétních typů gramofonů s možností výběru ze tří klasických přenosek a ještě přidat do signálu signaturu masterovací konzole EMI TH12410.

Abbey Road Vinyl navíc přináší další kreativní nástroje, zvyšující jeho autenticitu. Plugin umožňuje vybrat pozici ramínka napříč nahrávkou, měnit frekvenční odezvu a zkreslení stejně jako v reálném světě, nebo můžete přidat klasický šum vinylové desky, škrábance, případně efekty postupného zpomalení nebo zastavení. Pro extra přidanou hřejivost nahrávky jsou zde wow a flutter efekty. Abbey Road Vinyl je dlouho očekávaný nástroj pro různé audio nadšence: od zvukařů hledajících konkrétní jemný zvuk, přes umělce zabývající se elektronickou a hip hop hudbou, kteří ocení ten „dotek jehly“ až po sound designéry a producenty, hledající pro své nahrávky opravdový vinylový rozměr.