Pohyblivé hlavy

Ayrton

DREAMSPOT™18K je první multifunkční, univerzální svítidlo vybavené zdrojem světla OSRAM™ Laser PHASER™ P6000. Monochromatický laserový zdroj světla kalibrovaný na 5 600K dosahuje světelného toku 18 000 lumenů.

Velmi silný a ultra rychlý beam wash nové generace v kompaktním provedení. 37 skupinově adresovatelných 15 W RGBW LED pixelů se zoomovací optikou nabízí 8° úzký paprsek i 40° široký wash.

NANDOBEAM™S3 je výkonná a ultra rychlá pohyblivá hlava v kompaktním provedení. Jeho pokročilý, vysoce účinný proprietární optický systém, doplněný o špičkové 15 W RGBW LED zdroje poskytuje jak 8° úzký beam, tak i 40° široký wash.

Svítidlo NANDOBEAM™S9 je nejnovější a nejvýkonnější ze série produktů NANDOBEAM™. Je vybavené novou generací napájecího zdroje, nabízející přes 95% účinnost. To umožňuje této kompaktní hlavě svítit nepřetržitě na plný výkon bez časového omezení.

WILDBEAM™R, je společně s MAGICRING™R1 nejmenším svítidlem v sérii RADICAL™. Vysoce kompaktní, lehké, super rychlé a výkonné. Osazené sedmi 15 W RGBW LED Osram Ostar, každé vybavené vysoce účinné 67 mm optikou zaostřenou na 4,5° paprsek.

WILDSUN™K25 je pohyblivé svítidlo nové generace, jež nemá na trhu obdoby. Ve spolupráci s filmaři a světelnými operátory video produkcí největších sportovních událostí AYRTON dotáhl tuto technologickou špičku v oboru k dokonalosti.

WILDSUN™S25 je plnobarevná varianta výkonného WILDSUN™K25. Díky 217 ultra výkonným RGBW jednočipovým LED zdrojům je WILDSUN™S25 nejvýkonnější wash pohyblivou hlavou na trhu.

Přihlásit se k odběru Pohyblivé hlavy