Antelope Audio Zen Q Synergy Core USB

14×10 AUDIO ROZHRANÍ NAPÁJENÉ POMOCÍ USB-C S REAL-TIME EFEKTY

Zen Q Synergy Core je audio rozhraní speciálně navržené tak, aby přineslo profesionální studiový výkon na jakémkoli stolním počítači. Kompaktní design obsahuje přední AD/DA převodníkové čipy, diskrétní ultra-lineární mikrofonní předzesilovače a 64bitový taktovací systém AFC™ založený na legendárních master hodinách Antelope Audio. Díky svým rozsáhlým I/O schopnostem a rozsáhlé sbírce efektů Synergy Core přináší Zen Q širokou hranici možností.

 • Zvukové rozhraní napájené pomocí USB-C s pokročilým zvukovým ovladačem pro optimalizované low-latency streamování, přehrávání a nahrávání.
 • Profesionální zvuk a stabilita díky čipům převodníků AD/DA a patentovanému 64bitovému AFC™ (Acoustically Focused Clocking).
 • 2 diskrétní ultra-lineární předzesilovače navržené s autentickými obvody konzole pro „classic warmth sound“ a zvukovou hloubku, s přepínatelnými režimy МIC/LINE IN/Hi-Z
 • 2 analogové vstupy s přepínatelnými režimy HI-Z/LINE navíc
 • 37 ultra low latency modelingových plug-in Synergy Core „on board“ s možností doplnění dalších padesáti rozšíření
 • Flexibilní I/O konektivita s 8 dalšími vstupy přes ADAT a stereo I/O přes S/PDIF

Bezkonkurenční zvuk

Zen Q Synergy Core spojuje technologii nové generace s obvody tradičných konzolí. Charakteristická kvalita zvuku Antelope Audio vychází z profesionální konverze AD/DA, diskrétních ultra-lineárních předzesilovačů a 64bitového taktování AFC™. Vybavuje domácí tvořivé zvukaře a umělce stejnými základními technologiemi, které pohánějí špičková rozhraní, jako je Orion Studio a Galaxy 64 Synergy Core a může pozvednout jejich produkci na novou úroveň.

Synergy Core efekty pro nabití kreativitou

Zen Go Synergy Core přichází s 37 nejlepšími modelingovými plug-iny, které vám pomohou vytvářet ohromující zvukově bohaté produkce. Kromě exkluzivních kompresorů, ekvalizérů a předzesilovačů s rozhraním získáte také i 22 simulací kytarových zesilovačů a boxů, kytarovou ladičku a charakteristický reverb, který je připraven pro váš monitoring a mixing v reálném čase. Processing Synergy Core vám umožní poskládat mnoho efektů dle libosti pro váš monitoring bez obav z latence a přetížení procesoru.

Svou sbírku efektů můžete kdykoli rozšířit zakoupením dalších plug-inů, zastupujícími skutečné studiové rarity, které nikdy předtím nevznikly v digitální podobě. Samozřejmě i efektů třetích stran, jako je Auto-Tune Synergy Antares.

Rozmanité I/O s prostorem pro růst

Pro monitorování máte k dispozici stereo monitorový výstup a samostatný linkový výstup pro připojení další sady studiových monitorů nebo externího zařízení. Zatímco oba jsou podporovány masteringovým D/A převodníkem, je zde samostatný DAC pro dvojici nezávislých výstupů pro sluchátka. Pokud je potřeba rozšíření, lze jednoduchým nastavením počítače snadno přeměnit na vícekanálovou konfiguraci prostřednictvím digitálního SPDIF I/O nebo ADAT IN.

Rychlá a efektivní workflow

Optimalizované uživatelské rozhraní pro rychlejší pracovní postup. Protože monitoring v DAW nevyhnutelně zvyšuje latenci, umožňuje monitoring přímo přes zařízení a zkrátí tak zpoždění na absolutní minimum. S možnostmi patchování můžete snadno nastavit mix a poskládat jej s oblíbenými efekty Synergy Core bez obav z latence a přetížení procesoru. Měření vstupního i výstupního signálu na předním panelu a ovládacím panelu softwaru.

Vlastnosti

Konverze a clocking

 • Prémiové AD/DA převodníky s headroomem až 127dB
 • Recording, mixing a playback s až 24-bit/192kHz
 • Proprietární 64-bit Acoustically Focused Clocking (AFC™) technology & Jitter Management algoritmus dodávající rozšířenou hloubku, separaci, a detail hudebním výkonům.

Konektivita

 • 2 × diskrétní ultra-lineární předzesilovače se ziskem 65 dB pro nahrávky ve studiové kvalitě. Oba fungují jako MIC/LINK/Hi-Z vstupy, na kombinovaných XLR konektorech a dodávající 48V fantomové napájení.
 • 2 × HI-Z/LINE instrument vstupy přes TRS.
 • 2 × stejnosměrně vázané linkové výstupy přes TRS.
 • Port USB-C přenášející až 16 vstupních a 16 výstupních kanálů v libovolném oblíbeném DAW s vlastními ovladači pro macOS a Windows
 • Digitálně rozšiřitelné přes ADAT IN s 8 dostupnými kanály a přes S/PDIF I/O s 2 dostupnými kanály.
 • 1 × Stereo stejnosměrně vázané linkový výstupy přes TRS.
 • 2 × Stereo sluchátkové výstupy se samostatným ovládáním hlasitosti.

Funkce zlepšující workflow

 • Napájení pomocí USB bez nutnosti dalších napájecích zdrojů.
 • Hardwareový direct monitoring se Synergy Core efekty, procesovanými s neskutečnou real-time latencí.
 • Zjednodušený I/O routing s předkonfigurovaným nastavením, umožňujícím okamžitý recording a playback.
 • Přední panel s ovladačem hlasitosti a tlačítky pro praktické ovládání vstupů, výstupů a dalších nastavení.
 • Kustomizované presety obsahující signal routing, nastavení úrovní, mixů i efektů.
 • Monitoring mixů s nastavitelným pan, reverb i hlasitost.

Real-Time Effects Processing

 • Kolekce 37 Synergy Core efektů modelovaných z klasických a ojedinělých komponent světově úspěšných etalonů studiového světa
 • Synergy Core proprietární platforma vybavená DSP & FPGA čipy pro real-time processing efektů s neskutečně nízkou latencí.
 • Modeling Engine umožňující spárování s mikrofony řady Edge pro použití emulací vintage mikrofonů v reálném čase.
Technické specifikace
  ANALOG DIGITAL
Vstupy 2 × Mic / Line Inputs / Hi-Z Inputs ; 48V phantom power a nezávislý preamp gain pro každý vstup 1 × S/PDIF ; 1 x ADAT IN (up to 8 channels @44.1/48.0)
Výstupy 1 × Primary Monitor Out on TRS 1/4 Jacks, +20 dBu max, signal balanced, DC-coupled ; 2 × Stereo Headphone Outputs 1 × S/PDIF
Mic Preamp
EIN: –128 dBu (A-weighted)
Dynamic Range: –121 dB (A-weighted)
THD: –106 dB
Max input level: +20 dBu
Max Gain: 65 dB
  D/A Monitor Converter D/A Line Out Converter  A/D Converter
Dynamic Range: 127 dB (A-Weighed) 127 dB (A-Weighed) 122 dB
THD + N: –115 dB –115 dB –116 dB
Monitor
Max output level +20 dBu
Computer I/O
1 × USB-C
Napájení
přes USB port
CLOCKING
Clocking System 4th Generation Acoustically Focused Clocking (AFC™)
64-bit DDS  
Sample Rates (kHz)
44.1, 48, 88.2, 96, 176.4, 192
Display
2.8″ IPS Screen
Rozměry: 198 х 137 х 57.5 mm (7.8×5.4×2.3 in)
Hmotnost: 800 g