Značky

L-Acoustics nabízí komplexní řadu produktů, umožňující špičkově ozvučit malé sály i velké stadiony. Zahrnuje celou škálu reproboxů vhodných pro každou situaci, příslušné riggingy, DSP řízené zesilovače s vestavěnými továrními presety ušitými na míru každému boxu, i softwarové vybavení, umožňující návrh systému včetně vizualizace v 3D prostoru, i ovládání a monitoring systému během provozu.

Špičková digitální audio řešení britské značky DiGiCo, zahrnující mixážní konzole, stageboxy a příslušenství s nezaměnitelným zvukem, skvělou ergonomií ovládání a kvalitním zpracováním. Není divu, že konzole DiGiCo zpravidla najdete na nejprestižnějších světových produkcích.

Francouzská značka Ayrton se zabývá vývojem a výrobou chytrých LED svítidel určených pro zábavní i architektonické použití. Svítidla Ayrton vynikají inovativním přístupem, efektivní a výkonnou elektronikou a optikou i kvalitním zpracováním. Zaujmou neokoukanými nápady a unikátními kombinacemi funkcí. Důraz je kladen na precizní barevné podání a u pohyblivých svítidel vysokou rychlost pohybu i tichý provoz.

Luminex Network Intelligence je belgický výrobce zařízení pro distribuci dat pro profesionální osvětlení, audio a video aplikace, vhodný zejména pro zábavní průmysl. Nabízí kompletní řadu síťových switchů, DMX převodníků a splitterů, poskytujících AV designérům a technikům špičkovou technologii k vybudování kompletního systému distribuce dat pro akce jakékoliv velikosti. Nasazení AC sítě se tak stává rychlejší, pohodlnější a díky plug-and-play GigaCore switchům k tomu nepotřebujete žádné IT znalosti. Switche jsou totiž přímo navrženy pro přenos všech běžně používaných světelných a zvukových protokolů, jako jsou Milan (AVB), Dante, RAVENNA / AES67, Art-Net, MANet, PTP V2 a mnoho dalších..

Osvětlovací pulty a zařízení britské značky ChamSys jsou založené na jednotné softwarové platformě MagicQ, zaručující plnou přenositelnost vytvořených show mezi všemi produkty značky. Software MagicQ je poskytován zdarma a je ke stažení z webu výrobce a můžete ho provozovat na počítačích s Windows, Linuxem i MacOS.

Japonská značka Audio-Technica patří ke světovým lídrům v oblasti elektromagnetických měničů. Mikrofony Audio-Technica vynikají na pódiích i v pevných instalacích, profesionální sluchátka této značky patří ke špičce na trhu, a v portfoliu najdete také například gramofony či bezdrátové a konferenční systémy. Pro značku Audio-Technica provozujeme lokalizovaný webový portál. Ceny všech produktů najdete po přihlášení v systému B2B.

V portfoliu značky Yamaha Commercial Audio najdete kompletní sortiment profesionálních audio zařízení, zahrnující mixážní konzole včetně rozhraní, zvukové procesory a matrixové jednotky, zesilovače, PA systémy i instalační reproduktory a další produkty. Velká část produktů značky Yamaha plně využívá audio protokolu DANTE.

Pod značkou High End Systems najdete špičkové osvětlovací konzole řady HOG 4, Inteligentní , vysoce účinná LED svítidla řad SHAPESHIFTER a SOLA a DMX řízenou řadu produktů pro projekci digitálního videa spolupracující s media serverem AXON. Zařízení High End Systems najdete na představení nejznámějších umělců, na největších pódiích světa i v televizních studiích, výletních lodích, podnikových akcích, a mnoha dalších aplikacích.

Ve skupině Philips je značka Vari-Lite především specialista na inteligentní vícekanálová svítidla s pohyblivou hlavou. V portfoliu značky najdete spot, beam i wash svítidla špičkových parametrů, na která se spoléhají nejen největší světové hudební produkce jako třeba AC/DC, skvěle se hodí i do náročného divadelního a scénického prostředí.

LUXIBEL je odpovědí na rychlý vývoj v audiovizuálním průmyslu a reakcí na požadavky profesionálních zákazníků. Celé portfolio bylo sestaveno a vyvinuto na základě poznatků instalátorů, operátorů a projektantů a vychází vstříc požadavku nízkých výrobních nákladů.

LUXIBEL je značkou skupiny AED Group, která má své sídlo v Belgii a divize v Nizozemsku, Německu, Francii a Velké Británii. Od akvizice v roce 2016 AED Group všechny produkty LUXIBEL vyvíjí a dozoruje jejich výrobu. A přestože většina z nich již získala certifikát kvality TÜV SÜD GS, je každý výrobek před puštěním do prodeje podroben 8 hodinovému testu a 22 kontrolám funkce. Teprve po úspěšných zkouškách je opatřen samolepkou Luxibel European Quality a uvolněn k prodeji.

Perfektní zvuk odposlechů je klíčový pro perfektní živá představení. Nejlepší cestou, jak ho dosáhnout, může být in-ear monitoring, avšak s ohledem na stereo jsou hudebníci často ochuzeni o transparentnost a přirozenost. Odposlechové mixy se stávají pragmatickými – ne příjemnými a otevřenými. Inovativní 3D osobní monitorovací systém KLANG:technologies je první průlomové řešení od uvedení in-ear odposlechů. Přirozené a intuitivní umístění zvuku s precizní zvukovou kvalitou umožňuje hudebníkům soustředit se na jejich umění, ne na zvuk jejich monitorů.

V nabídce Značky Selecon, člena skupiny Philips, najdete především svítidla určená pro scénické a výstavní účely. V této oblasti vyniká především dlouholetými zkušenostmi s mnoha technologickými inovacemi. Svítidla Selecon vynikají všestranností, kvalitním optickým systémem a vysokou spolehlivostí, to vše ruku v ruce s intuitivním ovládáním a unikátními bezpečnostními vlastnostmi. Jako jediný výrobce svítidel poskytuje na své produkty rozšířenou, 3 letou záruku.

LED svítidla a LED DMX kontroléry značky Showline se vyznačují vysokým výkonem LED zdrojů, pokročilými funkcemi a odolnou konstrukcí. Jsou speciálně navržena tak, aby každé jedno svítidlo poskytovalo stejný barevný odstín, svítivost a stejné principy ovládání, čímž definují nový průmyslový standard. V portfoliu najdete Wash a PAR svítidla, efektová svítidla, inteligentní hlavy a LED kontroléry, umožňující pomocí DMX ovládat LED svítidla třetích stran..

Strand Lighting, člen skupiny Philips, přináší na trh obsáhlý sortiment konvenčních i LED svítidel, stmívacího vybavení, ovládacích konzolí a softwarových řešení, připravených plně uspokojit potřeby jak divadelních, televizních a filmových produkcí, tak i třeba sofistikovaného architektonického osvětlení.

Amptown cases je odpověď pokud je potřeba bezpečně přepravit prakticky cokoliv. Ať už se jedná o mixážní a osvětlovací konzole, svítidla, reproboxy, LCD a LED panely a další drahé touringové vybavení. Kromě hotových řešení na více než 6 000 zařízení je možno objednat case na míru přesně podle požadavků. Na výrobu Amptown casů se používá jen velmi kvalitní překližka z březového dřeva a kvalitní kování, zaručující bezpečnou přepravu vybavení na místo určení.

Systémy CyberMotion, zahrnující motory CyberHoist II, ovládací konzole MotionCue3D se softwarem InMotion a napájecí prvky C-Power, umožňují vytvářet plně dynamické scény s různými objekty jako LED obrazovkami nebo trussy a to bezpečně i nad hlavami osob. Inteligentní způsob zpracování pohybů založený na objektově orientovaném programování a kompaktní design výrazně zkracuje dobu potřebnou pro stavbu a přípravu scény. Nejmodernější aplikované technologie zajišťují, že je systém CyberMotion velmi tichý a vyniká vysokou přesností. Spolehlivost systému je zajištěna plnou redundancí všech bezpečnostních a ovládacích prvků.

Rozhraní DiGiGrid obsahují ultra robustní a oceněné mikrofonní předzesilovače, věrně zesilující a reprodukující delikátní mikrofonní signál i za těch nejhorších podmínek. Zároveň obsahují špičkové AD/DA převodníky, zaručující vysokou věrnost s nekompromisním dynamickým rozsahem. Soundgrid audio síť poskytuje volnost v propojení množství I/O rozhraní, mixážních konzolí, DAW počítačů a DSP serverů do jednoho systému pomocí Cat5e/Cat6 ethernetových kabelů.

Goldensea UV spadá pod firmu Golden Sea Professionals, výrobce špičkového profesionálního osvětlení se sídlem v Paříži. Goldensea UV nabízí kvalitní a bezpečné UVC dezinfekční systémy – v jejich širokém portfoliu najdete přenosné UV dezinfekční boxy pro malé předměty, UV dezinfekční stolní lampy, UV svítidla pro komerční využití, až po velké UV dezinfekční boxy nebo přístroje pro dezinfekci vzduchu. Všechny produkty splňují evropské standardy kvality, jsou plně certifikované. Jsou dodávané s manuálem v českém jazyce a s ochrannými prostředky.

Dezinfekce pomocí UVC záření je při dodržení základních zásad bezpečný a hlavně efektivní způsob, jak se zbavit virů, bakterií a plísní. Při každé instalaci UVC zařízení Vám rádi poskytneme bezpečnostní zaškolení.

Motory STAGEMAKER jsou celosvětově uznávaným průmyslovým standardem pódiových a touringových zdvihacích zařízení. Jsou synonymem špičkové technologie, nekompromisní bezpečnosti, spolehlivosti a disponují širokým rozsahem rychlostí a nosností.

Waves vytváří audio pluginy a signálové procesory světové úrovně. Pravděpodobně jste je slyšeli v hitových nahrávkách, většině filmové i videoherní produkce celého světa. Špičkové softwarové i hardwarové nástroje Waves jsou používány ve všech aspektech audio produkce od nahrávání, přes mix až po mastering, vysílání, živý zvuk a další. Waves nabízí nativní i SoundGrid audio pluginy ve VST, TDM, RTAS a AU formátech pro Pro Tools, Logic, Cubase, Ableton a další populární nástroje.

Švédská značka Wireless Solution vyrábí oceněnou řadu produktů W-DMX™, neoficiální standard bezdrátového přenosu dat pro ovládání osvětlovací techniky. Technologie W-DMX™ je používána více než 50 high-end značkami a je adoptována do produktů zahrnující entertainment, eventové i architektonické svícení. Řada vysílačů a přijímačů G5 dokáže obsáhnout libovolné potřeby tohoto průmyslu.