Značky

L-Acoustics nabízí komplexní řadu produktů, umožňující špičkově ozvučit malé sály i velké stadiony. Zahrnuje celou škálu reproboxů vhodných pro každou situaci, příslušné riggingy, DSP řízené zesilovače s vestavěnými továrními presety ušitými na míru každému boxu, i softwarové vybavení, umožňující návrh systému včetně vizualizace v 3D prostoru, i ovládání a monitoring systému během provozu.

Špičková digitální audio řešení britské značky DiGiCo, zahrnující mixážní konzole, stageboxy a příslušenství s nezaměnitelným zvukem, skvělou ergonomií ovládání a kvalitním zpracováním. Není divu, že konzole DiGiCo zpravidla najdete na nejprestižnějších světových produkcích.

Francouzská značka Ayrton se zabývá vývojem a výrobou chytrých LED svítidel určených pro zábavní i architektonické použití. Svítidla Ayrton vynikají inovativním přístupem, efektivní a výkonnou elektronikou a optikou i kvalitním zpracováním. Zaujmou neokoukanými nápady a unikátními kombinacemi funkcí. Důraz je kladen na precizní barevné podání a u pohyblivých svítidel vysokou rychlost pohybu i tichý provoz.

Luminex Network Intelligence je belgický výrobce zařízení pro distribuci dat pro profesionální osvětlení, audio a video aplikace, vhodný zejména pro zábavní průmysl. Nabízí kompletní řadu síťových switchů, DMX převodníků a splitterů, poskytujících AV designérům a technikům špičkovou technologii k vybudování kompletního systému distribuce dat pro akce jakékoliv velikosti. Nasazení AC sítě se tak stává rychlejší, pohodlnější a díky plug-and-play GigaCore switchům k tomu nepotřebujete žádné IT znalosti. Switche jsou totiž přímo navrženy pro přenos všech běžně používaných světelných a zvukových protokolů, jako jsou Milan (AVB), Dante, RAVENNA / AES67, Art-Net, MANet, PTP V2 a mnoho dalších..

Osvětlovací pulty a zařízení britské značky ChamSys jsou založené na jednotné softwarové platformě MagicQ, zaručující plnou přenositelnost vytvořených show mezi všemi produkty značky. Software MagicQ je poskytován zdarma a je ke stažení z webu výrobce a můžete ho provozovat na počítačích s Windows, Linuxem i MacOS.

Japonská značka Audio-Technica patří ke světovým lídrům v oblasti elektromagnetických měničů. Mikrofony Audio-Technica vynikají na pódiích i v pevných instalacích, profesionální sluchátka této značky patří ke špičce na trhu, a v portfoliu najdete také například gramofony či bezdrátové a konferenční systémy. Pro značku Audio-Technica provozujeme lokalizovaný webový portál. Ceny všech produktů najdete po přihlášení v systému B2B.

Naostage navrhuje, vyvíjí a vyrábí trackovací systémy určené pro využití pro zvukové i vizuální technologie pro živá vystoupení.

V portfoliu značky Yamaha Commercial Audio najdete kompletní sortiment profesionálních audio zařízení, zahrnující mixážní konzole včetně rozhraní, zvukové procesory a matrixové jednotky, zesilovače, PA systémy i instalační reproduktory a další produkty. Velká část produktů značky Yamaha plně využívá audio protokolu DANTE.

Pod značkou High End Systems najdete špičkové osvětlovací konzole řady HOG 4, Inteligentní , vysoce účinná LED svítidla řad SHAPESHIFTER a SOLA a DMX řízenou řadu produktů pro projekci digitálního videa spolupracující s media serverem AXON. Zařízení High End Systems najdete na představení nejznámějších umělců, na největších pódiích světa i v televizních studiích, výletních lodích, podnikových akcích, a mnoha dalších aplikacích.

Ve skupině Philips je značka Vari-Lite především specialista na inteligentní vícekanálová svítidla s pohyblivou hlavou. V portfoliu značky najdete spot, beam i wash svítidla špičkových parametrů, na která se spoléhají nejen největší světové hudební produkce jako třeba AC/DC, skvěle se hodí i do náročného divadelního a scénického prostředí.

LUXIBEL je odpovědí na rychlý vývoj v audiovizuálním průmyslu a reakcí na požadavky profesionálních zákazníků. Celé portfolio bylo sestaveno a vyvinuto na základě poznatků instalátorů, operátorů a projektantů a vychází vstříc požadavku nízkých výrobních nákladů.

LUXIBEL je značkou skupiny AED Group, která má své sídlo v Belgii a divize v Nizozemsku, Německu, Francii a Velké Británii. Od akvizice v roce 2016 AED Group všechny produkty LUXIBEL vyvíjí a dozoruje jejich výrobu. A přestože většina z nich již získala certifikát kvality TÜV SÜD GS, je každý výrobek před puštěním do prodeje podroben 8 hodinovému testu a 22 kontrolám funkce. Teprve po úspěšných zkouškách je opatřen samolepkou Luxibel European Quality a uvolněn k prodeji.

Perfektní zvuk odposlechů je klíčový pro perfektní živá představení. Nejlepší cestou, jak ho dosáhnout, může být in-ear monitoring, avšak s ohledem na stereo jsou hudebníci často ochuzeni o transparentnost a přirozenost. Odposlechové mixy se stávají pragmatickými – ne příjemnými a otevřenými. Inovativní 3D osobní monitorovací systém KLANG:technologies je první průlomové řešení od uvedení in-ear odposlechů. Přirozené a intuitivní umístění zvuku s precizní zvukovou kvalitou umožňuje hudebníkům soustředit se na jejich umění, ne na zvuk jejich monitorů.

LED svítidla a LED DMX kontroléry značky Showline se vyznačují vysokým výkonem LED zdrojů, pokročilými funkcemi a odolnou konstrukcí. Jsou speciálně navržena tak, aby každé jedno svítidlo poskytovalo stejný barevný odstín, svítivost a stejné principy ovládání, čímž definují nový průmyslový standard. V portfoliu najdete Wash a PAR svítidla, efektová svítidla, inteligentní hlavy a LED kontroléry, umožňující pomocí DMX ovládat LED svítidla třetích stran..

Strand Lighting, člen skupiny Philips, přináší na trh obsáhlý sortiment konvenčních i LED svítidel, stmívacího vybavení, ovládacích konzolí a softwarových řešení, připravených plně uspokojit potřeby jak divadelních, televizních a filmových produkcí, tak i třeba sofistikovaného architektonického osvětlení.

Antelope Audio má více než 20 let zkušeností s digitálním taktováním zvuku, konverzí a návrhem analogových obvodů. Jejich cílem je pomáhat lidem dosáhnout zvuku ve vysokém rozlišení jak v nahrávacím studiu, tak v domácím prostředí. Byli průkopníky zavádění generátorů atomových hodin do master hodin. Nyní implementují profesionální audio technologie do produktové řady USB D/A převodníků (DAC) zaměřených jak na audiofily, tak na profesionály. Jejich digitální audio zařízení je vhodné pro profesionální i audiofilskou komunitu a poskytuje zvuk ve vysokém rozlišení díky proprietárnímu 64 bitovému Acoustically Focused Clocking (AFC) a jitter managment algoritmu.

Amptown cases je odpověď pokud je potřeba bezpečně přepravit prakticky cokoliv. Ať už se jedná o mixážní a osvětlovací konzole, svítidla, reproboxy, LCD a LED panely a další drahé touringové vybavení. Kromě hotových řešení na více než 6 000 zařízení je možno objednat case na míru přesně podle požadavků. Na výrobu Amptown casů se používá jen velmi kvalitní překližka z březového dřeva a kvalitní kování, zaručující bezpečnou přepravu vybavení na místo určení.

Systémy CyberMotion, zahrnující motory CyberHoist II, ovládací konzole MotionCue3D se softwarem InMotion a napájecí prvky C-Power, umožňují vytvářet plně dynamické scény s různými objekty jako LED obrazovkami nebo trussy a to bezpečně i nad hlavami osob. Inteligentní způsob zpracování pohybů založený na objektově orientovaném programování a kompaktní design výrazně zkracuje dobu potřebnou pro stavbu a přípravu scény. Nejmodernější aplikované technologie zajišťují, že je systém CyberMotion velmi tichý a vyniká vysokou přesností. Spolehlivost systému je zajištěna plnou redundancí všech bezpečnostních a ovládacích prvků.

Motory STAGEMAKER jsou celosvětově uznávaným průmyslovým standardem pódiových a touringových zdvihacích zařízení. Jsou synonymem špičkové technologie, nekompromisní bezpečnosti, spolehlivosti a disponují širokým rozsahem rychlostí a nosností.

Waves vytváří audio pluginy a signálové procesory světové úrovně. Pravděpodobně jste je slyšeli v hitových nahrávkách, většině filmové i videoherní produkce celého světa. Špičkové softwarové i hardwarové nástroje Waves jsou používány ve všech aspektech audio produkce od nahrávání, přes mix až po mastering, vysílání, živý zvuk a další. Waves nabízí nativní i SoundGrid audio pluginy ve VST, TDM, RTAS a AU formátech pro Pro Tools, Logic, Cubase, Ableton a další populární nástroje.

Švédská značka Wireless Solution vyrábí oceněnou řadu produktů W-DMX™, neoficiální standard bezdrátového přenosu dat pro ovládání osvětlovací techniky. Technologie W-DMX™ je používána více než 50 high-end značkami a je adoptována do produktů zahrnující entertainment, eventové i architektonické svícení. Řada vysílačů a přijímačů G5 dokáže obsáhnout libovolné potřeby tohoto průmyslu.