Pódiová technika

Stagemaker

Amptown

CyberMotion

Teqsas

Case z profesionální řady je určitou mobilní dílnou a všestranným pomocníkem. Je vhodný pro backline techniku. Hladká pracovní plocha dává dostatek prostoru pro práci a dočasné uskladnění. Zásuvky je možné zatížit až 70kg.

19" rackové zařízení, ABS Rack case z profesionální série, s lepší ventilací kolem spotřebiče a úsporou hmotnosti. Je k dispozici ve standardní hloubce od 403mm do 731mm a výšce od 3U po 24U. Jiné rozměry na vyžádání.

„Amptown aktovka“ pro ukládání dokumentů, pomůcek nebo elektroniky. Má robustní hliníkové hrany, kulaté ocelové rohy a laminátový povrch, které zajistí její dlouhou životnost. Povrch je odolnější proti poškrábání nebo promáčknutí než u jiných materiálů (např.: kůže, hliník).

Case z profesionální série, kdy je zabudované vnitřní zařízení chráněné proti nárazům a vibracím.

Flight cases vyrobené dle specifických požadavků a návrhů zákazníků. Zákazníci mají možnost si zvolit barvu přepravního kufru z různých barev (barvy viz další foto).

Barvy

Flight cases pro bezpečnou přepravu a okamžité použití TFT monitorů.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.co.uk/

Cases pro hudební nástroje všech velikostí. Například kytary, harfy, piána, keyboardy atd. Výroba casů i na zakázku.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.co.uk/

Flight cases pro různé typy mixážních konzolí předních výrobců ozvučovací techniky. Casy jsou dodávány ve všech velikostech. Výroba casů i na zakázku.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.co.uk/

Flight cases pro LED světla. Casy jsou dodávány v různých velikostech. Výroba casů také na zakázku.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.de/?…

Flight cases pro motory od předních výrobců. Výroba casů i na zakázku.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.de/?…

Flight cases pro pásy, konektory, piny, spoje, klipsny a jiné příslušenství. Casy jsou dodávány v různých velikostech. Výroba casů na zakázku.

Cases pro projektory a náhradní díly od různých výrobců.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.co.uk/

Flight cases pro reproboxy všech typů jsou navrženy tak, aby prostor pro ukládání byl bezpečný a reproboxy byly připraveny k okamžitému použití. Casy jsou dodávány ve všech velikostech. Výroba casů i na zakázku.

Flight cases pro světla typu Follow spot od různých výrobců světelné techniky. Výroba casů také na zakázku.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.de/?…

CPA série je nejnovější řada flight cases. Obsahuje dvoje posuvné dveře, ty se mohou skrýt do horní části casu. Posuvné dveře lze nahradit standardními víky. CPA-Rack založený na ABS-Rack, poskytuje snadnou manipulaci a nejvyšší úroveň tranzitní ochrany.

Standardní case pro rackové přístroje. Snímatelná přední a zadní víka umožňují pohodlný přístup a snadnou manipulaci se zařízením, které je v casu.

Více na stránkách Amptown: www.amptown-cases.de

Profesionální řada casů je základem pro mobilní kancelář či mobilní dílnu. Zásuvky na kolejnicích mohou být zatíženy až 70-ti kily. Casy jsou vybaveny jednoduchými dveřmi na SLC provedení, s volitelným sklopným horním víkem.

Nový Amptown Emergency Case dodávaný prázdný nebo vybavený lékárničkou, hasícími přístroji a požární dekou.

Více na sránkách Amptown: www.amptown-cases.de

The Guitartech Box is the mobile backline workbench requiring the smallest amount of space.

Cushioned paddings for neck and body provide the perfect positioning for fixing or tuning-up.

Case ze standardní série, který byl vyvinut s cílem nabídnout úspornější prostředky pro převoz a konfiguraci zařízení. Externí propojení lze provést přes velké sklopné zadní dveře, kdy tyto dveře jsou osazeny dvěma ventilátory a velkou větrací mřížkou.

Standardní série cases pro bezpečný převoz hudebních nástrojů a manipulaci s nimi na jevišti. Stojan na kytaru, je ideální pro dočasné uskladnění strunných nástrojů na pódiu. Každý nástroj je bezpečně umístěn v čalouněném stojanu, ze kterého je lze snadno vyjmout.

Case s unikátním rampovým systémem pro Geenie, Zenith, VMB vysouvací věže a další. Rampa umožní uživateli vysunout věže na kolečkách z casu velice snadno bez velké námahy či zvedání.

Mobile Wokstation case dává možnost okamžitě jednoduše a rychle vytvořit pracovní stůl. Zatížení zásuvek je až 70kg a spodní zásuvku lze flexibilně dělit pomocí upravitelných systémů. Servisní panel umožní rychlý přístup k zadní části zařízení.

Profesionální řada, kterou lze kombinovat až do podoby plně vybavené kanceláře. Kompaktní stavebnicový case zapadá dohromady a vytváří velkorysý stůl. Kancelářské materiály jsou pohodlně a bezpečně organizovány do zcela vyjímatelných zásuvek, každá s nominální kapacitou 70kg.

Skříně z profesionální série nabízejí optimální ochranu pro ukládání oděvů a kostýmů při převozu či jejich skladování. Všechny skříně jsou obloženy černým kobercem a jsou vybaveny jednou nebo dvěmi kolejnicemi. Boční ventilace na panelu umožňují cirkulaci vzduchu při delším skladování.

Flight case pro obrazovky různých velikostí (42" až 50"). Odnímatelné posuvné příčky a SIP systém poskytují větší univerzálnost pro změnu velikosti. Stačí přesunout SIP dělící prvky a přizpůsobit prostor pro obrazovku.

Standcase pro SmartMetals Plasmastand 50" s vložkou, která má dvě vzpěry na zadní straně základní desky. Všechna příslušenství jsou uložena v prostoru pro příslušenství.

Case ze standardní série, ideální pro osobní věci, který nabízí nejvyšší ochranu např.: v touringu.

Více na stránkách Amptown: www.amptown-cases.de

Amptown Tooltrolly ze standardní série je ideálním nástrojem pro osobní věci a nabízí nejvyšší ochranu. Je vybaven prodlužovací rukojetí a kolečky, pouzdrem na nářadí po obou stranách, pouzdrem na dokumenty ve víku a štěrbinovou pěnou s dvěma oddělovači pod spodní klopnou.

Perfektní řešení pro průmysl a mediální účely. Amptown předložil nový typ casu TRANSflex2. Veškeré příslušenství zůstalo plně kompatibilní s původním TRANSflex systémem. Tento roadcase má nový a vylepšený systém, který umožňuje velkou variabilitu uvnitř casu.

Flight cases pro téměř všechny druhy pohyblivých světel předních výrobců světelné techniky. Výroba casů i na zakázku.

Vice na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.de/?…

Flight cases pro různé typy konzolí (kontrolery světel různých velikostí) od předních výrobců. Výroba casů také na zakázku.

Více na stránkách Amptown:http: //www.amptown-cases.de/?page_id=12399&lang=en

Flight cases pro kabeláž různých velikostí s jednoduchým přístupem. Výroba casů i na zakázku.

Více na stránkách Amptown: http://www.amptown-cases.de/?…

STAGEMAKER SR – nová generace elektrických řetězových zdvihacích motorů speciálně vyvinutých pro podiovou techniku. Jedná se o jedinou modelovou řadu na trhu, standardně vybavenou dvojitou brzdou, sklopnými ergonomickými držadly a ochrannými gumovými prvky.

LAP-TEQ motion v sobě kombinuje 8 kontrolérů pro ovládání motorů s integrovaným LAP-TEQ displejem, ideální pro věšení PA systémů.

Inteligentní zdvihací zařízení CyberMotion nastavují nové standardy v oboru.

MotionCue3D je plně integrovaný programovací a ovládací systém pro všechny motory z rodiny CyberMotion.

C-Power je plug and play distribuce napájení vyvinutá přímo pro produkty z rodiny CyberMotion™.

Přihlásit se k odběru Pódiová technika