Audio-Technica

Audio-Technica

Japonská značka Audio-Technica patří ke světovým lídrům v oblasti elektromagnetických měničů. Mikrofony Audio-Technica vynikají na pódiích i v pevných instalacích, profesionální sluchátka této značky patří ke špičce na trhu, a v portfoliu najdete také například gramofony či bezdrátové a konferenční systémy. Pro značku Audio-Technica provozujeme lokalizovaný webový portál. Ceny všech produktů najdete po přihlášení v systému B2B.

Top produkt

Třetí generace bezdrátového systému Audio-Technica 5000 je nejnovějším přírůstkem této série. Obsahuje patentovaný dual-compander obvod, který samostatně zpracovává vysoké a nízké frekvence.

AT-One je cenově dostupný, snadno ovladatelný a přitom velmi výkonný bezdrátový set, pracující v pásmu UHF. Díky robustnímu a stylovému zpracování se AT-One stane perfektním bezdrátovým společníkem.

Výběr sluchátek pro DJ aplikace, poskytují mimořádny zvukový výkon a komfort v jakémkoli DJ prostředí.

Profesionální gramofony Audio-Technica jsou určeny pro běžný poslech i pro DJ instalace.

Přenesením vysoce hodnoceného charakteristického zvuku série M do sluchátek v provedení In-Ear vznikly celkem tři modely, které jsou odpovědí na požadavky současných hudebníků a zvukových profesionálů, na jevišti i na DJ pracovištích. Sluchátka jsou kompatibilní s populárním bezdrátovým In-Ear monitorovacím systémem Audio-Technica M3 a spolu s ním nabízí komplexní řešení In-Ear monitoringu Audio-Technica pro libovolnou aplikaci.

Infračervený konferencní systém vyvinutý firmou Audio-Technica nabízí všechny výhody infračervené komunikace a funkce 100% bezdrátových mikrofonních stanic. Výsledkem je, že uživatelům poskytuje vetší flexibilitu a svobodnou volbu ve smyslu změn umístení mikrofonu a systémových konfigurací.

Zdokonalený Audio-Technica IEM systém M3 poskytuje kompletní škálu funkcí profesionálního in-ear monitoringu.

Pro potřeby živého ozvučení nabízí Audio-Technica dvě řady produktů – špičkovou řadu Artist Elite (AE) a dostupnější řadu Artist (ATM).

Online recenzenti, špičkoví audio inženýři a další profesionálové z oboru se dlohodobě shodují na tom, že sluchátka Audio-Technica série M poskytují bezkonkurenční kombinaci konstrukčních vlastností a audio kvality.

Ruční vysílače i vysílače na opasek, čili nutné komponenty druhé generace dobře známých bezdrátových systému Audio-Technica série 2000, nyní disponují vyšším vyzářeným výkonem (RF power), který přispívá k vyšší spolehlivosti provozu.

Série 3000b je rešením pro bežné uživatele bezdrátové techniky, kterí chtejí moderní systém. Funkce True Diversity, rychlá preladitelnost, pásmo UHF.

Vytvořen speciálně pro živé vysílání zpráv, sportu, rozhovorů či interview. robustní konstrukce headsetu nabízí věrnou, velmi dobře srozumitelnou a detailní hlasovou reprodukci. Uzavřené náušníky těsnící od okolního hluku a vysoce výkonný dynamický mikrofon usazený na ohebném husím krku.

Mikrofony Audio-Technica pro použití ve studiu se dělí do třech řad – špičková řada 50, skvěle vyvážená řada 40 a dostupnější řada 20.

Audio-Technica System 10 je ideálním nástrojem k zachycení zvuku nejen na cestách. Systém je vhodný pro novinářskou práci, reportáže, video produkci a další aplikace. Přijímač a jeho příslušenství nabízí několik variant uchycení na různé druhy fotoaparátů, kamer a nahrávacích zařízení.

Mezi víceúčelové mikrofony Audio-Technica patří spolehlivá a odolná řada PRO, výkonná řada Midnight Blues a řada ATR určená pro použití se standardní spotřební elektronikou, jako počítače, kamery, mp3 rekordéry apod.

Mikrofony série Unipoint, Propoint, Engineered sound, inteligentní zařízení SmartMixers pro automatické ovládání/mixování vybraných vstupů, nástroje UniTools a další příslušenství pro pevné instalace.

Pro použití v odvětví produkce a vysílání má Audio-Technica velmi široké portfolio produktů.

Přihlásit se k odběru Audio-Technica