Nabízíme

  • špičkové produkty nejvyšší světové úrovně
  • neustále se vzdělávající tým profesionálů
  • zkušenosti získané prací na mnoha prestižních projektech
  • komplexní řešení, nadstandardní přístup
  • vzdělávací a partnerský program
  • respekt a loajalitu ke svým klientům
  • podporu stabilní a neustále se rozvíjející společnosti

Distribuce a prodej

Společnost PRO MUSIC, s.r.o. je výhradním dovozcem profesionálního ozvučovacího a osvětlovacího vybavení pečlivě vybraných a světově uznávaných značek jako L-Acoustics v segmentu reproboxů, DiGiCo digitální mixážní pulty, osvětlovací vybavení ChamSys, Phillips Entertainment a High End Systems a dalších. Distribuci komplexních systémů provádíme přímo, distribuci instalačních komponentů i prostřednictvím dealerů. Maloobchodně pak dodáváme široký sortiment výrobků předních světových výrobců audio, video a osvětlovací techniky, včetně instalačního a spotřebního materiálu.

Návrhy a realizace

Produkčním společnostem a zvukařům nabízíme tvorbu sounddesignu, projektantům, developerům a společnostem, pracujícím v oblasti architektury a stavebnictví, pak zpracování akustických studií a projektové dokumentace, týkající se ozvučení divadelních, koncertních a přednáškových sálů, kin, hotelů, restaurací, barů, klubů, stadionů a dalších společenských zařízení. Kromě samotných projektů, studií a softwarových simulací v programu SoundVision provádíme i kompletní realizace ozvučení a osvětlení „na klíč“ – od samotného návrhu projektu, přes akustické řešení, dodávku technologií, instalaci a oživení systému, až po zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis.

Podpora zákazníků a servis

U všech námi dodaných výrobků provádíme záruční a pozáruční servis. Dále nabízíme pravidelné preventivní prohlídky Vašich systémů a jejich aktualizaci, a to buď přímo u Vás nebo v sídle naší společnosti. Pokud se při nasazení Vašeho systému objeví problém se kterým si nevíte rady, najdete pomoc na našich horkých linkách, uvedených v sekci Kontakty. Při koupi některého ze systémů prochází každý zákazník podrobným školením. Kromě těchto školení pořádáme i různé semináře, tréninky a jiná podobná setkání, na kterých představujeme aktuální novinky, provádíme školení na nové produkty a klienti si zde vyměňují cenné informace a zkušenosti z praktického nasazení jednotlivých systémů.

Konzultace, poradenství

Nabízíme kompletní poradenský servis při výběru nejvhodnějšího systému pro Vaši práci. Dále poskytujeme pomoc při problémech během praktického nasazení námi dodaných systémů, jejich rozšiřování nebo aktualizaci.