Novinka

L-Acoustics X6i

  • Čistý studiový zvuk
  • Výborný headroom i přes menší celkové rozměry
  • Jednoduchý moderní design
  • Široká směrovost s konzistentní tonalitou v rozsahu 90°
  • Nezkreslené pásmo basů díky technologii L-Vents
  • Stupeň krytí IP55

X6i je koaxiální systém navrhnutý pro užití na krátké vzdálenosti, přesto s překvapivým výkonem. Zjednodušený design malého těla reproduktoru vyzývá k instalaci do moderních prostor, kam přinese čistý, až studiový zvuk.

Pasivní X6i je vybaven 1.5’’ neodymovým kompresním měničem doplněným o 6’’ nízkofrekvenční měnič v bass-reflexové ozvučnici. Toto koaxiální uspořádání vytváří osově symetrickou směrovost v rozsahu 90°, bez sekundárních laloků napříč frekvenčním spektrem.

X6i nabízí dva tovární presety pro použití samostatně nebo doplněné o subwoofery dle potřeb projektu. Pro řečové pásmo nebo právě při použití se subwoofery je k dispozici preset se 123 dB max SPL, řezaný na frekvenci 69 Hz. Při samostatném užití, nebo pro velmi blízký poslech je zde full range preset se 117 db max SPL dosahující až k 54hz na spodní hranici frekvenčního spektra.

Kombinace čistého a výrazného podání zvuku a elegantní forma staví x6i do pozice ideálního řešení pro posílení vokálních, nebo hudebních produkcí, nebo pro poslech v klubech, odpočinkových prostorech, službách, ale i doma, nebo v broadcastových, či nahrávacích studiích.

Kabinet X6i je v zájmu zajištění očekávané akustické a mechanické kvality vyroben z baltské břízy a bukové překližky. Drobný reproduktor váží jen 6,3 kg. Na zadní straně je vše potřebné k uchycení mnoha způsoby a zároveň všechny ovládací prvky zůstávají přístupné i po instalaci. Velké množství příslušenství nabízí prémiové možnosti usazení, či zavěšení. Reproduktor přichází s možností širokého výběru barev, dle vzorníku RAL. Venkovní užití je možné díky umístění konektoru za těsnící deskou, která zajišťuje hodnocení IP55.

Technické specifikace:
Preset [X6i50]: Frekvenční odezva: 54 Hz – 20 kHz s max SPL 117 dB
Preset [X6i]: Frekvenční odezva: 69 Hz – 20 kHz s max SPL 123 dB
Jmenovitá směrovost: 90° axisymmetricky
Měniče: LF: 1 × 6,5’’, HF: 1 × 1.5’’ s neodymovým měničem
Impedance: 8 Ω
Konektory: 1× 4-bodová svorkovnice s krytím konektoru
Zavěšení: 8× M6 závitová vložka
Váha: 6,3 kg
Výška: 362 mm
Šířka: 187 mm
Hloubka: 175 mm