Bass shakery

Fischer Amps

Bass Shaker je přístroj pro cítění vibrací (kmitač nebo třepačka) nízkých frekvencí s plochým krytem a chromovým univerzálním držákem pro snadnou a rychlou montáž. Součástí je propojovací kabel s 6,3mm Jackem.

Bass Shaker je přístroj pro cítění vibrací (kmitač nebo třepačka) nízkých frekvencí s plochým krytem. Snadno se upevňuje. Montážní upevňovací šrouby jsou v ceně.

ButtKicker Concert byl speciálně navržen pro podporu aplikací In Ear monitoringu pro hudebníky na pódiu nebo ve studiu. Má větší rozsah napětí než ButtKicker LFE (40 – 80Hz). Je ideální pro bubeníky, aby lépe cítili akustické a vibrační změny.

ButtKicker LFE je přístroj pro lepší cítění vibrací a nízkých frekvencí. Je to snímač, který má širší frekvenční odezvu na nízkých frekvencích, které se používají zejména pro speciální efekty.

ButtKicker mini Concert je nová menší verze od ButtKickeru Concert. Přímá montáž na stoličku je velice snadná a rychlá. ButtKicker mini Concert (2Ω) je ideální pro Shaker zesilovač.

ButtKicker mini Concert s universálním držákem (ramenem) je nová menší verze od ButtKickeru Concert. S tímto ramenem je ButtKicker velice rychle připevněn na stoličku. ButtKicker mini Concert je ideální pro Shaker zesilovač.

ButtKicker mini LFE je nová menší verze od ButtKickeru LFE. Přímá montáž na stoličku je velice snadná a rychlá. ButtKicker mini LFE (4Ω) je ideální pro Drum In Ear zesilovač.

Multiplexní deska s matným černým plastovým povrchem, na kterou se snadno upevní ButtKicker LFE / Concert nebo ButtKicker mini LFE / Concert.

Specifikace

  • Rozměry: D x Š x V: 500×850×45mm
  • Hmotnost: 6,4kg

Zesilovač pro bass-shaker ve formátu 9.5" s výkonem 150 W/ 2 Ω nebo 100 W/4 Ω pro provoz nízko frekvenčních měničů. Přepínatelný mikrofonní předzesilovač s 48V phantom napájením a –16 dB pad switch, takže je možno připojit mikrofon přímo.

Přihlásit se k odběru Bass shakery