Teqsas LAP-TEQ PLUS Clinometer

LAP-TEQ PLUS Clinometer je navržen pro měření úhlu line-array clusteru reproduktorů. Skládá se ze dvou komponentů: LAP-TEQ senzoru a a LAP-TEQ zobrazovací jednotky.

Modul The LAP-TEQ sensor

Senzor LAP-TEQ je připevněn k vrchnímu bumperu line-array. Tělo z hliníkové slitiny vyhovuje IP65 specifikaci. Součástí je laser, ve variantě PLUS v podobě zeleného kříže.

Zobrazovací jednotka LAP-TEQ display

LAP-TEQ display modul zobrazuje horizontální úhel vrchního reproboxu s rozlišením 0,1° pomocí bodového LCD displeje. Automaticky se vypíná po dvou minutách, aby šetřil baterii. Poslední měřená hodnota je ukládána a zobrazuje se ve druhém řádku i po zapnutí přístroje. Umožňuje tak snadno porovnat úhly několika clusterů zároveň. Funkce kalibrace umožňuje překalibrovat senzor modul bez nutnosti otevírat pouzdro senzoru. Li-pol baterii Display modulu je možné nabíjet pomocí USB.

Display modul a sensor modul systému LAP-TEQ se propojuje standardním balancovaným XLR mikrofonním kabelem. Senzor modul je napájen z display modulu a kabel může být dlouhý až 50 metrů.

Laserové ukazovátko LAP-TEQ senzor modulu v podobě zeleného kříže pomáhá zaměřit úhel na poslední řadu publika.

LAP-TEQ se dodává v setu jednoho display modulu a dvou senzor modulů. Je možné dodat také samostatné senzor moduly pro případ, že potřebujete nastavovat více clusterů najednou.

Size and weight: Display module: 125×61×37 mm, Weight: 240g Sensor module: 122×39×32 mm, Weight: 138g