Audio-Technica série 2000a wireless

Ruční vysílače i vysílače na opasek, čili nutné komponenty druhé generace dobře známých bezdrátových systému Audio-Technica série 2000, nyní disponují vyšším vyzářeným výkonem (RF power), který přispívá k vyšší spolehlivosti provozu. Na obou typech vysílačů se nachází styčné kontakty pro snadné nabíjení akumulátorových baterií. Nový prijímač ATW-R2100a využívá nejnovější Audio-Technica technologií půlvlnných antén (v závislosti na frekvenčním pásmu), díky níž se maximalizuje provozní dosah.

Napájení 12 V (DC bias) na obou BNC anténních vstupech umožňuje provoz společně s anténním zesilovačem ATW-B80 i dalšími komponenty aktivní elektroniky. Tato průlomová série bezdrátových systému Audio-Technica nabízí jednoduchou obsluhu a nastavování, automatické skenování a další funkce, to vše za velmi přijatelnou cenu. Automatické skenování frekvencí, které se jednoduše ovládá stiskem příslušného tlačítka, je standardní funkcí u všech bezdrátových přijímačů série 2000a a slouží pro vyhledávání a přiřazování volného přenosového kanálu s nejlepší kvalitou signálu.

Bezdrátový systém série 2000a má pro uživatele, kteří potřebují soubžne provozovat více bezdrátových sad dohromady (vícenásobné aplikace), další praktickou funkci: všech 10 přenosových kanálu lze použít najednou – přitom ale nedochází k problémům se vzájemným rušením (překrýváním) rádiových frekvencí nebo zmatkům ve frekvenčních skupinách.