Sluchátka

Audio-Technica

Zpracování, moderní design a vysoce kvalitní materiály sluchátek ATH-M20× zaručují dokonale čistý poslech a účinnou zvukovou izolaci od okolí. Tato sluchátka jsou skvělou volbou pro nahrávání a mixáž.

Profesionální uzavřená výkonná dynamická sluchátka vhodná pro playback.

Technická specifikace
Typ Uzavřená dynamická

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka s rovným frekvenčním průběhem.

Technická specifikace
Průměr měniče 40 mm

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka vhodná pro všechny aplikace

Technická specifikace
Průměr měniče 45 mm
Magnet

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka vhodná pro všechny aplikace v barevném provedení provedení Deep Sea.

Technické parametry
Průměr měniče

Profesionální uzavřená dynamická sluchátka vhodná pro všechny aplikace v bílém provedení.

Technické parametry
Průměr měniče 45 mm

Design a zvukové vlastnosti modelu ATH-M60X jistě ocení nejen mistři zvuku v nahrávach studiích, reportéři, muzikanti nebo DJs.

Čerstvým přírůstkem oceňované M-série jsou sluchátka ATH-M70×. Profesionální monitorovací sluchátka se 45mm velkýmy měniči jsou laděna pro dokonalou reprodukci i extrémně nízkých a vysokých frekvencí (5Hz – 40KHz).

Výběr sluchátek pro DJ aplikace, poskytují mimořádny zvukový výkon a komfort v jakémkoli DJ prostředí.

Přenesením vysoce hodnoceného charakteristického zvuku série M do sluchátek v provedení In-Ear vznikly celkem tři modely, které jsou odpovědí na požadavky současných hudebníků a zvukových profesionálů, na jevišti i na DJ pracovištích. Sluchátka jsou kompatibilní s populárním bezdrátovým In-Ear monitorovacím systémem Audio-Technica M3 a spolu s ním nabízí komplexní řešení In-Ear monitoringu Audio-Technica pro libovolnou aplikaci.

Vytvořen speciálně pro živé vysílání zpráv, sportu, rozhovorů či interview. robustní konstrukce headsetu nabízí věrnou, velmi dobře srozumitelnou a detailní hlasovou reprodukci. Uzavřené náušníky těsnící od okolního hluku a vysoce výkonný dynamický mikrofon usazený na ohebném husím krku.

Přihlásit se k odběru Sluchátka