ChamSys MagicDMX Interface

MagicDMX

MagicDMX je levný USB DMX interface ChamSys s jedním DMX rozhraním. DMX pakety jsou zpracovávány vlastním vestavěným procesorem. Veškeré časování provádí samotný interface bez ohledu na hostitelský operační systém, je tak zajištěno správné a konzistentní časování DMX signálu. MagicDMX spolupracuje se software MagicQ, běžícím pod operačním systémem Windows, Mac nebo Linux. Protože interface nevyžaduje žádné speciální drivery, stačí jej pouze připojit a může se okamžitě používat. MagicDMX je v software MagicQ defaultně nastaven na Universe 1, je však možné jej nastavit na jakýkoliv jiný Universe.

MagicDMX má elektrickou ochranu pro běžné použití. Pro uživatele vyžadující plné optické galvanické oddělení je určen MagicQ Twin DMX Interface, MagicQ 3 Universe Ethernet Interface nebo jakýkoliv wing série MagicQ Wing, které všechny mají plnou optickou izolaci.

MagicDMX Basic

Vlastnosti MagicDMX Basic

Konektor USB
Jeden DMX výstup
Konektor XLR3F (samice)
Maximální délka jedné relace 5 hodin
Základní elektrická ochrana
LED indikátor provozního stavu

MagicDMX Basic interface je určen všem uživatelům, kteří zvažují nasazení systému MagicQ a chtějí si ho vyzkoušet, technikům testujícím a servisujícím DMX zařízení nebo studentům, kteří se učí osvětlování na školách a univerzitách. MagicDMX Basic má jeden plnohodnotný DMX výstup osazený 3-pinovým konektorem XLR female.

Použití MagicDMX Basic je časově omezeno na 5 hodin nepřetržitého provozu. Po uplynutí této doby se musí interface odpojit, znovu připojit a restartovat software MagicQ.

MagicDMX Full

Vlastnosti MagicDMX Full

Konektor USB
Jeden DMX výstup/vstup
Konektor XLR5F (samice)
Použití bez časového omezení
Základní elektrická ochrana
LED indikátor provozního stavu

MagicDMX Full interface je určen profesionálním uživatelům, vyžadujícím plný přístup k DMX zařízením při živých show i v pevných instalacích. MagicDMX Full je také skvělým nástrojem pro řešení problémů v osvětlovacích systémech.

Může být nakonfigurován buď jako jediné vstupní nebo výstupní rozhraní DMX, ale na rozdíl od interface MagicDMX Basic není provoz MagicDMX Full časově omezen – může být tedy pracovat nepřetržitě.

DMX výstup MagicDMX Full je opatřen 5-pinovým konektorem XLR5F (female). Bude-li interface MagicDMX provozován v režimu DMX vstup, je třeba použít konektorovou spojku samec – samec.