MagicQ kompaktní konzole

ChamSys

Náš tip

ChamSys MagicQ MQ80 je kompaktní, ale extrémně výkonný osvětlovací pult. Podporuje 24 DMX universů bez externího procesingu. Velká (12“) centrální dotyková obrazovka poskytuje snadný přístup ke všem funkcím a zobrazením řídícího software MagicQ a dovoluje přímý výběr ovládaných zařízení z úplného light plotu.

MagicQ MQ40N patří k nové generaci malých a lehkých MagicQ pultů, speciálně navržených pro mobilní light designéry. MagicQ MQ40N splňuje veškerá omezení pro příruční zavazadla většiny nízkonákladových leteckých společností, včetně Ryanair, Easyjet a South West. Díky technologii ARM, jakou používají moderní mobilní telefony a tablety, má nízkou spotřebu a nevyžaduje k chlazení ventilátor. Je tedy velmi tichý a proto mimořádně vhodný pro divadelní aplikace a korporátní akce.

MagicQ MQ60 patří k nové generaci malých a lehkých MagicQ pultů, speciálně navržených pro mobilní light designéry. MagicQ MQ60 splňuje veškerá omezení pro příruční zavazadla většiny nízkonákladových leteckých společností, včetně Ryanair, Easyjet a South West.

Známé ovládací prostředí ve značně modernizovaném a atraktivním kabátě, dvojnásobný počet DMX universů, nejnovější procesor ARM a mnoho dalších vylepšení – to je nejnovější osvětlovací konzole MagicQ MQ70 od britského výrobce ChamSys.

Přihlásit se k odběru MagicQ kompaktní konzole