DiGiGrid M

Vlastnosti

  • Kompaktní 9 cm kostka v kvalitním hliníkovém provedení
  • Ideální pro skladatele, hudebníky i zvukaře pro 96 kHz recording a sluchátkový monitoring
  • 2 vstupy / 2 výstupy / 48V Phantom / high pass filtr a dedikované metry
  • Analogová ovládací cesta pro hřejivý zvuk nejvyšší kvality
  • Připojení do SoundGrid sítě pomocí jediného ethernetového kabelu (Cat 5e/Cat 6)
  • Volitelná montáž na mikrofonní stojan, maximální flexibilita umístění
  • Samostané použití, nebo integrace do větších DiGiGrid audio sítí

SoundGrid rozhraní pro hudebníky, poskytující přesně to, co většina muzikantů potřebuje a nic víc. Stylová jednotka se dvěma vstupy a stereo sluchátkovým výstupem. Super jednoduché plug-and-play použití umožňuje monitoring i nahrávání v rámci SoundGrid sítě současně s minimální latencí. Perfektní pro domácí použití, ve studiu nebo v libovolném hudebním prostředí, kde záleží na perfektním výsledku.

Vstup 1 je pracuje s mikrofonní/linkovou úrovní, zatímco vstup 2 je nástrojový/linkový, což umožňuje množství hudebních kombinací. Zvuková kvalita je na nejvyšší možné úrovni díky vysoce kvalitním převodníkům a mikrofonním předzesilovačům průmyslové kvality; pro odposlech je použit dedikovaný vysoce výkonný sluchátkový zesilovač, který garantuje příjemně „analogový“ zvukový výstup. To vše v kompaktním provedení s jednoduchým použitím.

Co je však skvělé na DiGiGrid M je to, že v případě potřeby rozšíření jsou jeho možnosti prakticky nekonečné: transparentní integrace s libovolnými dalšími DiGiGrid produkty umožňují obrovské I/O možnosti přes protokol SoundGrid. Připojení probíhá pomocí jediného Cat5e/Cat6 kabelu.

Stejně jako zbytek řady využívá DiGiGrid M protiskluzovou základnu s možností volitelné redukce na mikrofonní stojan, je napájen 12V standardně dodávaným zdrojem s bajonetovým konektorem, případně pomocí Power over Ethernet (PoE), dodávající maximální flexibilitu celému systému. Při použití v kombinaci s PoE switchem DiGiGrid S můžete propojit až 4 DiGiGrid zařízení vzdálená až 75 m.

Připojte přímo k vašemu PC nebo MAC počítači vybaveném DAW softwarem, jako jednoduché samostatné a vysoce kvalitní profesionální audio rozhraní, případně zaintegrujte do celého systému zahrnujícího více počítačů a DAW najednou.

Stylová vícevrstvá metalická povrchová úprava, na dotek příjemné ovládací prvky a hodnotný polykarbonátový ovládací panel se hodí do každého prostředí.