DiGiGrid Q

Vlastnosti

  • Kompaktní provedení z kvalitního hliníku
  • 4 kvalitní vstupy vyhoví všem uživatelům
  • AES/EBU XLR pro profesionální audio aplikace
  • Připojení do SoundGrid sítě pomocí jediného ethernetového kabelu (Cat 5e/Cat 6)
  • RCA konektory pro spotřební audiofilskou elektroniku
  • Bluetooth pro přímou práci s vaší digitální hudební kolekcí
  • ¼” nebo 3.5mm jack konektor jako výstup pro libovolná sluchátka

Rozměry malý, ale vzhled může klamat. Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní. Tato chytrá, malá krabička byla navržena k napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, je plně kontrolovatelná a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů přes kreativní zkoušky po hlavní studiové akce a audiofilský poslech – v podstatě kdekoliv je vyžadován precizní poslech.

DiGiGrid Q nabízí čtvrt palcový i 3,5 mm jack výstup a zvládne napájet libovolná sluchátka s impedancí do 600 ohmů. Se svými čtyřmi možnými vstupy vyhoví naprosto všem: XLR pro profesionální použití, Ethernet pro připojení do SoundGrid sítě, analogový RCA vstup pro spotřební elektroniku a jako třešnička na dortu Bluetooth pro přímý bezdrátový poslech vaší digitální hudební kolekce.

Rozhraní je možno snadno integrovat s libovolným SoundGrid systémem, který potřebujete rozšířit o vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač. Ať už přímo v nahrávacím studiu, vokální budce, režii, nebo FOH.

Napájení je zajištěno standardně dodávaným 12V zdrojem s bajonetovým konektorem, případně pomocí volitelného Power over Ethernet (PoE) řešení. Celá integrace je tak ještě jednodušší. Při použití v kombinaci s PoE switchem DiGiGrid S můžete propojit až 4 DiGiGrid zařízení vzdálená až 75 m.

Připojte přímo k vašemu PC nebo MAC počítači vybaveném DAW softwarem, jako jednoduché samostatné a vysoce kvalitní profesionální audio rozhraní, případně zaintegrujte do celého systému zahrnujícího více počítačů a DAW najednou.

Stylová vícevrstvá metalická povrchová úprava, na dotek příjemné ovládací prvky a hodnotný polykarbonátový ovládací panel se hodí do každého prostředí.