KLANG:technologies

KLANG:technologies

Perfektní zvuk odposlechů je klíčový pro perfektní živá představení. Nejlepší cestou, jak ho dosáhnout, může být in-ear monitoring, avšak s ohledem na stereo jsou hudebníci často ochuzeni o transparentnost a přirozenost. Odposlechové mixy se stávají pragmatickými – ne příjemnými a otevřenými. Inovativní 3D osobní monitorovací systém KLANG:technologies je první průlomové řešení od uvedení in-ear odposlechů. Přirozené a intuitivní umístění zvuku s precizní zvukovou kvalitou umožňuje hudebníkům soustředit se na jejich umění, ne na zvuk jejich monitorů.

Top produkt

KLANG:fabrik je jádrem imerzívního monitorovacího řešení. Kombinuje nejposlednější a nejvybroušenější HD audio algoritmy s množstvím flexibilních audio rozhraní (např.

KLANG:kontroller je první hardwarový kontrolér umožňující ovládat vybraný imerzívní in-ear mix a je kompatibilní se všemi KLANG procesory. Přináší rychlou hmatovou odezvu při ovládání kanálů, group a imerzívního mixu pomocí intuitivního rozhraní.

KLANG: quelle je breakout box s podporou Dante a čtyřmi referenčními stereo výstupy pro sluchátka.

KLANG:vier umožňuje vytvořit individuální 3D in-ear mixy pro 5 muzikantů. Můžete během zkoušek přímo připojit 1/4" sluchátkové jacky, nebo použít DB-25 rozešití, například pro vaše rádiové vysílače na pódiu.

KLANG:vokal je navržený specificky pro potřeby ovladače KLANG:kontroller, ale může zároveň pracovat jako samostatný imerzivní procesor.

Přihlásit se k odběru KLANG:technologies