Showline

Showline

LED svítidla a LED DMX kontroléry značky Showline se vyznačují vysokým výkonem LED zdrojů, pokročilými funkcemi a odolnou konstrukcí. Jsou speciálně navržena tak, aby každé jedno svítidlo poskytovalo stejný barevný odstín, svítivost a stejné principy ovládání, čímž definují nový průmyslový standard. V portfoliu najdete Wash a PAR svítidla, efektová svítidla, inteligentní hlavy a LED kontroléry, umožňující pomocí DMX ovládat LED svítidla třetích stran..

SL BAND 300 je kompaktní odolné svítidlo dostupné v modelech IP20, nebo IP65 a slouží pro venkovní aplikace. Modely s nastavitelnou bílou a plně mixovatelným RGBW poskytují skvělý výstup světla.

SL BAR 510 nabízí větší a kreativnější možnosti zajištěním vyjímečného a jednolitého světelného výstupu z více zdrojů. Každá ze čtyř homogenizovaných RGBW LED poskytuje vyvážený a rozprostřený barevný wash.

SL BAR 520 poskytuje profesionálním osvětlovačům společný výstup z více zdrojů. Šest homogenizovaných buněk v každé jednotce vytváří intenzivní výstup ostrého přímého světla.

SL BAR 620 je kompaktní výkonné LED svítidlo, které nabízi nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Pro svítidlo je dostupný velký výběr rozptylů umožňující užití v různých aplikacích. Každé svítidlo nabízi dynamické osvětlení a chase programy.

SL BAR 640 a 660 jsou výkonná lineární LED svítidla nabízející nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Obě svítidla jsou dostupná s výběrem světelných rozptylů umožňujících užití v různých aplikacích.

SL BAR 640 a 660 jsou výkonná lineární LED svítidla nabízející nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Obě svítidla jsou dostupná s výběrem světelných rozptylů umožňujících užití v různých aplikacích.

SL BEAM 100 LED vytváří jasný homogenní světelný kužel se třemi nezávislými zónami ovládání. Sedm 15-wattových RGBW LED zajišťuje více než 1500 lumenů na výstupu a ostrý světelný kužel.

SL BEAM 300FX je vykonné svítidlo s rychlým a tichým pohybem.

Devatenáct RGBW LED poskytuje vyjímečný výstup světla a efektivní design optiky umožňuje SL BEAM 300FX fungovat jako beam i wash.

SL ePAR 180 využívá 19 homogenizovaných RGBW LED pro zajištění více než 4400 lumenů na výstupu. Rozdělený držák umožňuje jednoduché zavěšení, nebo umístění na zem.

SL eSTRIP 10 je poslední přírůstek do rodiny eSeries značky Showline. Deset homogenizovaných RGBW LED washů emulujících tradiční halogenové stripy se sníženou spotřebou energie a minimální údržbou.

SL eSTROBE 130 využívá 576 LED studené bílé pro zajištění nevýdaných 28000 lumenů. Oddělené ovládání čtyř zón zaručuje vysokou flexibilitu. Showline eStrobe 130 může být také použito jako studiové svítidlo se širokým úhlem.

SL HYDRUS 350 je hybridní BEAM/SPOT/WASH navržený pro speciální události, televize a koncerty. Lampa PHILIPS Platinum 17RA nabízí neobyčejný výstup, skvělé barvy a elegantní efekty. SL HYDRUS 350 je ideální výběr pro designéry, kteří chtějí vytvořit odvážné a dynamické nasvícení.

SL NITRO 510 je nový špičkový LED stroboskop, poskytující intenzivní světelné záblesky a dynamické efekty. Husté pole více než 1300 vysoce výkonných LED zajišťuje maximální intenzitu světla a jeho rovnoměrnou distribuci v celém rozsahu 120°.

SL NITRO 510C je nový špičkový LED stroboskop poskytující intenzivní světelné záblesky a dynamické efekty. Husté pole 264 vysoce výkonných bílých LED a 264 RGB LED zajišťuje maximální intenzitu bílého světla, téměř nekonečný výběr barev a rovnoměrnou distribuci světla v celém rozsahu.

SL PAR 155 ZOOM je odolné svítidlo, které používá devět homogenizovaných RGBW LED k vytvoření silného rozprostřeného světla. Manuální zoom zaručuje různé rozptyly světelného paprsku mezi 8 a 40 stupni a rozdělný držák umožňuje svítidlo pověsit, či umístit na zem.

SL PARBLAZER 100 UV je vysoce výkonné svítidlo, které generuje 395mm UV světlo za pomoci 40 LED emitorů a produkuje tak výraznou viditelnou záři přivádějící okolí k životu. Ideální pro vnitřní i venkovní produkci. PARBLAZER je bezpečná náhrada za HID a UV vyzařující svítidla.

SL PUNCHLITE 220 je vysoce výkonné svítidlo nabízející nevídaný světelný výstup. SL PUNCHLITE 220 je certifikováno pro venkovní použití, a tak je ideální volbou pro venkovní stage a trvalé venkovní aplikace.

SL STRIP 10 IP je ideálním výběrem pro venkovní zábavní akce a mokré prostředí. Deset buněk homogenizovaného RGBW LED vytvářejí barevný wash a emulují tradiční halogenový strip efekt se sníženou spotřebou energie, nižším zahříváním a minimální údržbou.

SL STRIP 400 LED je kompaktní lineární wash se silným přímým paprskem světla. Široký výběr příslušenství dělá SL STRIP 400 vhodným pro různé osvětlovací aplikace. Vyberte si možnost s RGBW LED pro barevné washe, nebo použijte nastavitelnou bílou verzi pro přesné nasvícení.

SL WASH 180 LED je kompaktní pohyblivé svítidlo vytvářející silný homogenní paprsek světla. Upravitelný roptyl dělá ze SL WASH 180 ideální výběr pro menší představení vyžadující dynamický návrh osvětlení.

SL WASH 350 LED vytváří extrémně silný homogenní paprsek světla s velkým rozlišením zoomu. Devatenáct 15-wattových RGBW LED zajišťuje více než 5,800 lumenů na výstupu a širokou škálu barev. Velký motorový zoom s rozptylem mezi 8° a 40° umožňuje použít svítidlo jako wash i jako speciál.

Přihlásit se k odběru Showline