Antelope Audio Edge Note

Modelingový mikrofon nové generace s působivými možnostmi nahrávání, který vám umožní kreativní použití zvuku více než tuctu emulací klasických mikrofonů. Edge Note je perfektní studiové řešení pro zachycení široké škály hudebních nástrojů. Díky své výjimečně vysoké úrovni akustického tlaku a dalším funkcím, jako je Pad attenuator a High-pass filtr, je Edge Note ideální volbou pro instrumentalisty, zvukové inženýry a studia, které hledají flexibilní, vysoce kvalitní a cenově dostupný nástroj pro nahrávání.

 • Technologie emulace mikrofonů reprodukuje zvuk klasických modelů mikrofonů buď nativně uvnitř vašeho DAW, nebo prostřednictvím zpracování FPGA uvnitř rozhraní Antelope (real-time).
 • Vysoká hladina akustického tlaku poskytuje dostatek headroomu pro záznam hlasitých zdrojů, jako jsou bicí, kytary, žesťové nástroje a další.
 • Funkce Pad attenuator s –10 a –20db zajišťuje prakticky nulové zkreslení nebo ořezávání – dokonce i u nejhlasitějších zdrojů.
 • Plně kompatibilní s audio rozhraními třetích stran. Optimalizováno pro použití s předzesilovači s diskrétní technologií Antelope Audio.
Nahrávání bicí

Inovujte se všemi klasikami

Edge Note přebírá charakter některých z nejlepších malých membránových mikrofonů, které existují, a přináší ohromující detaily a realismus. Celkem 13 mikrofonních emulací reprodukuje zvuk legendárních mikrofonů používaných v nejlepších nahrávkách z minulého století. Mohou být použity v reálném čase s rozhraním Antelope (prostřednictvím zpracování Synergy Core). Pokud uživatel nemá rozhraní Antelope, je k dispozici nativní emulace plug-inu pro jakýkoli DAW a emulace mikrofonu lze snadno aplikovat na suchý zvukový záznam.

*K použití emulací jako nativních pluginů ve vašem DAW je vyžadován iLok 2 nebo 3

Klíč k transparentním nahrávkám

Plochá frekvenční odezva Edge Note poskytuje výjimečně čistý signál. Zachytit sebemenší detail akustických kytar nebo ladného violoncella se stává snadným úkonem. Zachycení zvuku nejneutrálnějším způsobem bez dramatického zvýšení frekvencí v celém spektru zajišťuje, že při použití budou emulace mikrofonu znít co nejvěrněji.

Hlasitost už není překážkou

S ohromujícím SPL 146 dB je Edge Note vynikající volbou pro nahrávání nejhlasitějších zdrojů. Získejte maximum z výkonu bubeníka nebo sóla na trumpetu, aniž by musel ořezávat převodník. Pro zvláště náročné scénáře může Pad snížit úroveň o –10 nebo –20 dB. Navíc, high-pass filtr usnadňuje manipulaci s nízkými frekvencemi a negativními aspekty proximity efektu.

Nahrávání pozounu

Vlastnosti

 • Back-electret design poskytuje transparentní, vyvážený zvuk a přesné přechodové odezvy
 • Cardioid polar vzor vhodný pro širokou škálu scénářů nahrávání
 • Frekvenční odezva 20Hz–20kHz pokrývá celé slyšitelné spektrum
 • Signal-to-noise ratio od 69dB
 • Pad attenuation switch (-10db a –20dB) zlepšuje close-miking hlasitých zdrojů a zajišťuje čistý signál bez zkreslení.
 • Maximální hladina akustického tlaku 146 dB
 • High-pass filter switch (75 Hz a 115 Hz) eliminuje nízkofrekvenční dunění a kompenzuje proximity efekt
 • Shock mount držák pro tlumení, který eliminuje nežádoucí vibrace a umožňuje snadné umístění
 • Vyžaduje 48V DC fantomové napájení
 • 13 mikrofonních emulací klasických modelů mikrofonů
Nahrávání kytary
Technické specifikace
Typ membrány: Zpětný elektretový kondenzátor
Průměr membrány: 0,63" (16,1 mm)
Polární vzor: Kardioidní
Frekv. odezva: 20Hz ~ 20kHz
Citlivost: –42dB ; 8mV/Pa (+/-3dB)
SNR: 69 dB (A)
Maximální vstupní SPL: 146dB
Výstupní impedance: 65 Ohmů
Požadavky na napájení: 48V DC Phantom Power
Výstupní konektor: 3pinový samec XLR
Barva: Černá matná
Rozměry (tělo mikrofonu): 4,5" x 0,8" (114 mm x 20 mm)
Mount: Typ Shock absorber
Nahrávání cello