In-Ear sluchátka

Fischer Amps

Ultimate Ears

Audio-Technica

L-Acoustics

Top produkt

V In-ear sluchátkách Contour XO se pojí úsilí dvou oceněných inovátorů audio průmyslu: JH Audio a L-Acoustics. Pokud chcete perfektní referenční In-ear monitory se sonickou odezvou velkých PA L-Acoustics u mixážní konzole, ve studiu nebo kdekoliv chcete, Contour XO je odpověď.

Přenesením vysoce hodnoceného charakteristického zvuku série M do sluchátek v provedení In-Ear vznikly celkem tři modely, které jsou odpovědí na požadavky současných hudebníků a zvukových profesionálů, na jevišti i na DJ pracovištích. Sluchátka jsou kompatibilní s populárním bezdrátovým In-Ear monitorovacím systémem Audio-Technica M3 a spolu s ním nabízí komplexní řešení In-Ear monitoringu Audio-Technica pro libovolnou aplikaci.

Vytvořen speciálně pro živé vysílání zpráv, sportu, rozhovorů či interview. robustní konstrukce headsetu nabízí věrnou, velmi dobře srozumitelnou a detailní hlasovou reprodukci. Uzavřené náušníky těsnící od okolního hluku a vysoce výkonný dynamický mikrofon usazený na ohebném husím krku.

Nové univerzální In Ear sluchátka s novým systémem vyvážené armatury s nízko frekvenčním prostorem až 50Hz. Sluchátka jsou včetně odnímatelných a výměnných kabelů. Malé rozměry nabízí pohodlí i pro lidi s malýma ušima.

FA série využívá nejmodernější technologie a stejně jako všechny In Ear monitory Fisher Amps byla vyvinuta v Německu, kde se i kompletně vyrábí. Fischer Amps In-Ear sluchátka s vysoce kvalitními měniči s vyváženou kotvou (balanced armature) poskytují čistý a vyvážený zvuk.

Univerzální sluchátkové monitory pro hudebníky UM2 jsou cenově nejdostupnější dual driver monitory na trhu. UM2, vyrobené podle nejvyšších profesionálních standardů, jsou osazeny dvojicí driverů s vyváženým magnetem (balanced armature drivers) a pasivním crossoverem.

UM3X jsou ultimativní sluchátkové monitory pro hudebníky, perfektně se hodící pro jakákoliv vystoupení na jevišti.

FA série využívá nejmodernější technologie a stejně jako všechny In Ear monitory Fisher Amps byla vyvinuta v Německu, kde se i kompletně vyrábí. Fischer Amps In-Ear sluchátka s vysoce kvalitními měniči s vyváženou kotvou (balanced armature) poskytují čistý a vyvážený zvuk.

FA série využívá nejmodernější technologie a stejně jako všechny In Ear monitory Fisher Amps byla vyvinuta v Německu, kde se i kompletně vyrábí. Fischer Amps In-Ear sluchátka s vysoce kvalitními měniči s vyváženou kotvou (balanced armature) poskytují čistý a vyvážený zvuk.

Nové univerzální dual – driver In Ear sluchátka s novým systémem vyvážené armatury s nízko frekvenčním prostorem. Sluchátka jsou včetně odnímatelných a výměnných kabelů. Malé rozměry nabízí pohodlí i pro lidi s malýma ušima.

3-reproduktorová sluchátka, 2 měniče pro bass / mid pásmo, jeden měnič pro výškové pásmo, audio filtr pro zostření zvuku, zabudovaný pasivní crossover. Jedná se o špičkovou technologii zakázkových řad PRO, optimálně se přizpůsobí každému uchu a je dostupný pro každého.

UE 4 Pro je špičková kvalita In Ear monitoringu za přijatelnou cenu, kdy tento systém využijí jak profesionálové tak amatéři. Stejně tak lze využít i pro poslech hudby z přehrávače MP3. UE 4 Pro se jako jediné vyrábějí pouze v transparentní barvě.

In-Ear referenční monitory Ultimate Ears jsou určeny pro všechny profesionální producenty a studiové inženýry, kteří se věnují záznamu, míchání a masteringu originálního hudebního obsahu.

Zakázkové In-Ear monitory Ultimate Ears 1 Pro byly vyvinuty speciálně pro umělce, kteří touží po výrazném dynamickém projevu na pódiu a současně chtějí být v neustálém kontaktu s okolím.

Sluchátka kombinují 4-měničový systém ve spojení s 3-pásmovým crossoverem, to je řadí na první místo na trhu profesionálních In Ear sluchátek.

Nejnovější produkt z řady profesionálních In-Ear monitoring sluchátek nastavuje novou laťku v celém výrobním programu. Sluchátka kombinují 4-měničový systém ve spojení s 3-pásmovým crossoverem, to je řadí na první místo na trhu profesionálních In Ear sluchátek.

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Ambient jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače. Pokud požadujete jen to nejlepší, jsou UE 18 Ambient tou správnou volbou.

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Pro Custom jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače. Pokud požadujete jen to nejlepší, jsou UE 18 ProCustom tou správnou volbou.

UE 4 Ambient je alternativní provedení. Charakteristika je stejná jako u modelu UE 4 Pro, ale má pevně nastavený filtr 12 dB, přepínatelný na 26 dB.

Model UE 5 Ambient byl vyvinut speciálně pro Live Performance např. pro zpěváky. Díky použití Ambient-filtrům lze optimálně nastavit úroveň utlumení v závislosti na okolním rušení a tím dosáhnout skvělý odposlech bez pocitu izolace od okolí.

Odposlechový systém UE 5 Pro představuje state-of-the-art sluchátka využívající dvou-pásmovou technologii s vynikajícím frekvenčním rozsahem a rozšířenou dynamikou. Určené pro využití na pódiu, ve studiu nebo pro osobní využití.

UE 7 Ambient je alternativní provedení. Charakteristika je stejná jako u modelu UE 7 Pro, ale má pevně nastavený filtr 12 dB, přepínatelný na 26 dB.

UE 7 Pro překračuje dosavadní známou In-Ear-Monitoring technologii a nabízí vzorové zvukové spektrum. Původně určeno basistům a bubeníkům protože UE 7 využívají dvou basových měničů pro dostatečný akustický tlak v nižších frekvencích.

Přihlásit se k odběru In-Ear sluchátka