In Ear sluchátka

Ultimate Ears

3-reproduktorová sluchátka, 2 měniče pro bass / mid pásmo, jeden měnič pro výškové pásmo, audio filtr pro zostření zvuku, zabudovaný pasivní crossover. Jedná se o špičkovou technologii zakázkových řad PRO, optimálně se přizpůsobí každému uchu a je dostupný pro každého.

UE 4 Pro je špičková kvalita In Ear monitoringu za přijatelnou cenu, kdy tento systém využijí jak profesionálové tak amatéři. Stejně tak lze využít i pro poslech hudby z přehrávače MP3. UE 4 Pro se jako jediné vyrábějí pouze v transparentní barvě.

In-Ear referenční monitory Ultimate Ears jsou určeny pro všechny profesionální producenty a studiové inženýry, kteří se věnují záznamu, míchání a masteringu originálního hudebního obsahu.

Zakázkové In-Ear monitory Ultimate Ears 1 Pro byly vyvinuty speciálně pro umělce, kteří touží po výrazném dynamickém projevu na pódiu a současně chtějí být v neustálém kontaktu s okolím.

Sluchátka kombinují 4-měničový systém ve spojení s 3-pásmovým crossoverem, to je řadí na první místo na trhu profesionálních In Ear sluchátek.

Nejnovější produkt z řady profesionálních In-Ear monitoring sluchátek nastavuje novou laťku v celém výrobním programu. Sluchátka kombinují 4-měničový systém ve spojení s 3-pásmovým crossoverem, to je řadí na první místo na trhu profesionálních In Ear sluchátek.

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Ambient jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače. Pokud požadujete jen to nejlepší, jsou UE 18 Ambient tou správnou volbou.

Nová In-Ear Monitoring zakázková sluchátka Ultimate Ears 18 Pro Custom jsou speciálně určena pro nejnáročnější umělce a hudební posluchače. Pokud požadujete jen to nejlepší, jsou UE 18 ProCustom tou správnou volbou.

UE 4 Ambient je alternativní provedení. Charakteristika je stejná jako u modelu UE 4 Pro, ale má pevně nastavený filtr 12 dB, přepínatelný na 26 dB.

Model UE 5 Ambient byl vyvinut speciálně pro Live Performance např. pro zpěváky. Díky použití Ambient-filtrům lze optimálně nastavit úroveň utlumení v závislosti na okolním rušení a tím dosáhnout skvělý odposlech bez pocitu izolace od okolí.

Odposlechový systém UE 5 Pro představuje state-of-the-art sluchátka využívající dvou-pásmovou technologii s vynikajícím frekvenčním rozsahem a rozšířenou dynamikou. Určené pro využití na pódiu, ve studiu nebo pro osobní využití.

UE 7 Ambient je alternativní provedení. Charakteristika je stejná jako u modelu UE 7 Pro, ale má pevně nastavený filtr 12 dB, přepínatelný na 26 dB.

UE 7 Pro překračuje dosavadní známou In-Ear-Monitoring technologii a nabízí vzorové zvukové spektrum. Původně určeno basistům a bubeníkům protože UE 7 využívají dvou basových měničů pro dostatečný akustický tlak v nižších frekvencích.

Přihlásit se k odběru In Ear sluchátka