LED svítidla

Ayrton

Showline

Selecon

High End Systems

VARI*LITE

Luxibel

Philips Vari*Lite VL6000 Beam je revoluční, bohatě vybavené, extra výkonné svítidlo nejnovější generace pro vytváření výrazné světelné projekce v otevřeném prostoru. Byl navrhovaný jako světová jednička a ve své třídě definuje nový průmyslový standard.

Nové ploché studiové svítidlo navrženo speciálně pro svícení televizních přenosů. Více než 90 CRI, konzistentní studená bílá – 5600k a teplá bílá – 3100k v měkkém jednolitém výstupu. Konvenční chlazení bez větráčků pro tichý provoz během televizních přenosů.

V návaznosti na ověřené technologii a informací od uživatelů, Philips Selecon nabízí novou generaci interierového LED osvětlení – PL House Light MKII LED. Tato jednotka nabízí RGBW LED s výdrží 50 000 hodin, čímž se stává perfektní náhradou 300 a 500-wattových halogenových interiérových svítidel. S PL House Light MKII LED mizí veškeré starosti s výměnou lampy.

SL BAND 300 je kompaktní odolné svítidlo dostupné v modelech IP20, nebo IP65 a slouží pro venkovní aplikace. Modely s nastavitelnou bílou a plně mixovatelným RGBW poskytují skvělý výstup světla.

SL BAR 510 nabízí větší a kreativnější možnosti zajištěním vyjímečného a jednolitého světelného výstupu z více zdrojů. Každá ze čtyř homogenizovaných RGBW LED poskytuje vyvážený a rozprostřený barevný wash.

SL BAR 620 je kompaktní výkonné LED svítidlo, které nabízi nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Pro svítidlo je dostupný velký výběr rozptylů umožňující užití v různých aplikacích. Každé svítidlo nabízi dynamické osvětlení a chase programy.

SL BAR 640 a 660 jsou výkonná lineární LED svítidla nabízející nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Obě svítidla jsou dostupná s výběrem světelných rozptylů umožňujících užití v různých aplikacích.

SL BAR 640 a 660 jsou výkonná lineární LED svítidla nabízející nevídaný světelný výstup a výrazné barvy. Obě svítidla jsou dostupná s výběrem světelných rozptylů umožňujících užití v různých aplikacích.

SL BEAM 100 LED vytváří jasný homogenní světelný kužel se třemi nezávislými zónami ovládání. Sedm 15-wattových RGBW LED zajišťuje více než 1500 lumenů na výstupu a ostrý světelný kužel.

SL BEAM 300FX je vykonné svítidlo s rychlým a tichým pohybem.

Devatenáct RGBW LED poskytuje vyjímečný výstup světla a efektivní design optiky umožňuje SL BEAM 300FX fungovat jako beam i wash.

SL ePAR 180 využívá 19 homogenizovaných RGBW LED pro zajištění více než 4400 lumenů na výstupu. Rozdělený držák umožňuje jednoduché zavěšení, nebo umístění na zem.

SL eSTRIP 10 je poslední přírůstek do rodiny eSeries značky Showline. Deset homogenizovaných RGBW LED washů emulujících tradiční halogenové stripy se sníženou spotřebou energie a minimální údržbou.

SL eSTROBE 130 využívá 576 LED studené bílé pro zajištění nevýdaných 28000 lumenů. Oddělené ovládání čtyř zón zaručuje vysokou flexibilitu. Showline eStrobe 130 může být také použito jako studiové svítidlo se širokým úhlem.

SL NITRO 510 je nový špičkový LED stroboskop, poskytující intenzivní světelné záblesky a dynamické efekty. Husté pole více než 1300 vysoce výkonných LED zajišťuje maximální intenzitu světla a jeho rovnoměrnou distribuci v celém rozsahu 120°.

SL NITRO 510C je nový špičkový LED stroboskop poskytující intenzivní světelné záblesky a dynamické efekty. Husté pole 264 vysoce výkonných bílých LED a 264 RGB LED zajišťuje maximální intenzitu bílého světla, téměř nekonečný výběr barev a rovnoměrnou distribuci světla v celém rozsahu.

SL PAR 155 ZOOM je odolné svítidlo, které používá devět homogenizovaných RGBW LED k vytvoření silného rozprostřeného světla. Manuální zoom zaručuje různé rozptyly světelného paprsku mezi 8 a 40 stupni a rozdělný držák umožňuje svítidlo pověsit, či umístit na zem.

SL PARBLAZER 100 UV je vysoce výkonné svítidlo, které generuje 395mm UV světlo za pomoci 40 LED emitorů a produkuje tak výraznou viditelnou záři přivádějící okolí k životu. Ideální pro vnitřní i venkovní produkci. PARBLAZER je bezpečná náhrada za HID a UV vyzařující svítidla.

SL PUNCHLITE 220 je vysoce výkonné svítidlo nabízející nevídaný světelný výstup. SL PUNCHLITE 220 je certifikováno pro venkovní použití, a tak je ideální volbou pro venkovní stage a trvalé venkovní aplikace.

SL STRIP 10 IP je ideálním výběrem pro venkovní zábavní akce a mokré prostředí. Deset buněk homogenizovaného RGBW LED vytvářejí barevný wash a emulují tradiční halogenový strip efekt se sníženou spotřebou energie, nižším zahříváním a minimální údržbou.

SL STRIP 400 LED je kompaktní lineární wash se silným přímým paprskem světla. Široký výběr příslušenství dělá SL STRIP 400 vhodným pro různé osvětlovací aplikace. Vyberte si možnost s RGBW LED pro barevné washe, nebo použijte nastavitelnou bílou verzi pro přesné nasvícení.

SL WASH 180 LED je kompaktní pohyblivé svítidlo vytvářející silný homogenní paprsek světla. Upravitelný roptyl dělá ze SL WASH 180 ideální výběr pro menší představení vyžadující dynamický návrh osvětlení.

SL WASH 350 LED vytváří extrémně silný homogenní paprsek světla s velkým rozlišením zoomu. Devatenáct 15-wattových RGBW LED zajišťuje více než 5,800 lumenů na výstupu a širokou škálu barev. Velký motorový zoom s rozptylem mezi 8° a 40° umožňuje použít svítidlo jako wash i jako speciál.

ARCALINE™2 je statické lineární svítidlo, využívá jako světelný zdroj nové výkonné 4 barevné vícečipové LED. Díky svým sofistikovaným uhlazeným tvarům se ARCALINE™2 hodí pro libovolné statické aplikace.

ICECOLOR™250 je kompaktní svítidlo vybavené dvaceti 10 W RGBW LED, umožňující vytvořit nekonečnou paletu bohatých pastelových i sytých barev.

ICECOLOR™500 je svítidlo s opravdu výjimečnými poměry velikost/váha a výkon/spotřeba. Je osazeno dvěma moduly, každý s dvaceti 10 W RGBW LED zdroji. Každý z modulů může být nezávisle ovládán a pomocí širokého množství holografických filtrů může být upraven jejich vyzařovací úhel.

INTELLIPIX™R je semi-transparentní modulární beam projekční panel s dvaceti pěti nezávisle ovládatelnými 4,5° LED pixely v uspořádání 5×5. Dokáže tak promítat atraktivní volumetrickou barevnou grafiku do prostoru.

Panel INTELLIPIX™XT je evolucí INTELLIPIX™R, posouvající jeho kreativního ducha ještě dále. INTELLIPIX™XT je osazen devíti ultra silnými, individuálně ovládanými multičipovými LED zdroji, v kombinaci s novými proprietárními 126 mm optickými členy. Tato konfigurace posouvá limity ještě dále.

Unikátní intelignentní hlava nabízející 7 samostatně adresovatelných RGBW LED zdrojů s optikou zaměřenou do úzkého paprsku vytvářející vjem konzistentní světelné stěny.

MAGICBURST™ je první vysoce výkonný grafický LED stroboskop vybavený nekonečnou rotací v osách pan i tilt. Patentovaná čtvercová plocha o rozměrech 384×384 mm obsahuje 3 840 vysoce svítivých LED seskupených do 64 pixelů na matici 8×8.

Velmi rychlé, kompaktní inteligentní beam svítidlo s nekonečnou rotací v obou osách. Základem je sedm samostatně ovládatelných 15 W RGBW LED se 67 mm optikou a 4,5° paprskem.

Velmi silný a ultra rychlý beam wash nové generace v kompaktním provedení. 37 skupinově adresovatelných 15 W RGBW LED pixelů se zoomovací optikou nabízí 8° úzký paprsek i 40° široký wash.

ArenaView dovoluje použít celý stadion nejen jako kreativní paletu, ale i jako zdroj příjmů pro sportovní události, koncerty, firemní události a další produkce, které potřebují velká zařízení.

The DLHD Digital Light is the first High Definition integrated moving digital light on the market. Once again High End Systems, the pioneers of digital lighting, have pushed the boundaries further and are taking digital lighting to the next level.

The intellaspot represents the next generation in innovative optics, providing high lumen output, energy efficiency, zoom range, and overall feature set — all at a highly economical price point.

Using a custom front surface, optically flat mirror, leveraging High End’s optical expertise, the MMS range delivers sharp, bright and incredibly detailed High Definition images anywhere the designer wants, when combined with any of Barco’s high brightness large venue projectors, including the H

SHAPESHIFTER je nová a inovativní série od High End Systems. Nabízející úžasnou sílu, neuvěřitelnou rychlost a maximální flexibilitu. Je navržená Richardem Belliveau a připravená posunout vaše myšlení!

Hi CRI profile spot s framing systémem a výkonným bílým zdrojem LED.

Profile spot s framing systémem a výkonným bílým zdrojem LED.

Efektový spot s výkonným bílým zdrojem LED a optikou s dlouhým dosvitem.

Wash s efekty a výkonným bílým zdrojem LED.

Efektový wash s vestavěnými motorovými klapkami a výkonným bílým zdrojem LED.

Wash s vestavěnými motorovými klapkami a výkonným bílým zdrojem LED. Dostupný také v provedení Hi CRI.

Designed for a wide variety of small and medium scale performance applications, TechnoArc is a compact soft-edge luminaire with exceptional value and performance.

Designed for a wide variety of small and medium scale performance applications, Technospot is a compact hard-edge luminaire with exceptional value and performance.

Spolu s uvedením výkonných a plně LEDkových světel na trh je společnost High End Systems nadšená z oznámení svítidla UNO. Díky využití největších čoček, které kdy byly vyrobeny v zábavním průmyslu, je UNO svítidlo budoucnosti.

Novinka

B Blinded je výkonný blinder budoucnosti. Má dva 110 W LED zdroje s teplým bílým světlem a emulací wolframového vlákna. Výstup je srovnatelný s lampami DWE 2× 650 W, blinder však nepotřebuje žádné stmívače, šetří kabely, přitom nabízí více funkcí, rychlejší instalaci a větší kreativitu.

Novinka

36× 15W RGBW IP65 Wash se zoomem 7° – 58° B P9Z je výkonné wash svítidlo s velmi rychlým zoomem 7° – 58°. Každá řada LED může být řízena nezávisle, což dovoluje vytváření speciálních efektů a postupné přebarvování osvětlovaných ploch. Velmi univerzální držák umožňuje mnoho způsobů montáže, například vytváření světelných line array. B P9Z se dodávají s voštinou (honeycomb) dovolující použití ve speciálních aplikacích, jako je TV, divadlo nebo fotoateliér.

Novinka

12× 15W RGBW 25° IP LED Par

B Par180RGBW je vysoce výkonný reflektor PAR se světelným zdrojem 12× 15W RGBW LED, projekčním úhlem 25° a krytím IP65. Nabízí velmi syté barvy, excelentní barevný mix a hladké stmívání. To z něj dělá jeden z nejvýkonnějších pasívně chlazených RGBW LED PARů na trhu. Tento produkt má certifikát TÜV SÜD GS.

Novinka

100W LED RGBW Wash Moving Head

B Three je nejvýkonnější wash pohyblivá hlava s tak malými rozměry a váhou na světě. Je osazena světelným zdrojem 100W RGBW COB LED, dodávajícím světlo přes inovovanou vysoce kvalitní čočku 80° o průměru 96 mm. B Three je kompaktní a lehké svítidlo s neuvěřitelně rychlým nekonečným pohybem Pan a Tilt. Jeho měkký pogumovaný povrch zabraňuje parazitním odrazům světla.

Přihlásit se k odběru LED svítidla