Kreativní svítidla

Ayrton

ALIENPIX™RS je abstraktní „multi-rotační“ svítidlo ve stylu 80. let. Pět individuálně ovládaných spot hlav s nekonečnou rotací na centrálním disku, s možností taktéž neomezené rotace a pohybu pan a tilt. Veškerý přesný, rychlý a tichý pohyb je ovládán silnými třífázovými krokovými motory.

COSMOPIX™R je naprosto nové svítidlo inspirované konceptem rotujících koulí z 80. let. Používá však samozřejmě nejnovější technologie.

INTELLIPIX™R je semi-transparentní modulární beam projekční panel s dvaceti pěti nezávisle ovládatelnými 4,5° LED pixely v uspořádání 5×5. Dokáže tak promítat atraktivní volumetrickou barevnou grafiku do prostoru.

Panel INTELLIPIX™XT je evolucí INTELLIPIX™R, posouvající jeho kreativního ducha ještě dále. INTELLIPIX™XT je osazen devíti ultra silnými, individuálně ovládanými multičipovými LED zdroji, v kombinaci s novými proprietárními 126 mm optickými členy. Tato konfigurace posouvá limity ještě dále.

Unikátní intelignentní hlava nabízející 7 samostatně adresovatelných RGBW LED zdrojů s optikou zaměřenou do úzkého paprsku vytvářející vjem konzistentní světelné stěny.

MAGICBLADE™SX je pokročilejší varianta oceňovaného svítidla MAGICBLADE™R, jehož se v celosvětovém měřítku během posledních dvou let prodalo obrovské množství. Hlavním benefitem MAGICBLADE™SX je spičkový systém zoomu s poměrem 10:1 a rozsahem paprsku 4° – 40°.

MAGICBURST™ je první vysoce výkonný grafický LED stroboskop vybavený nekonečnou rotací v osách pan i tilt. Patentovaná čtvercová plocha o rozměrech 384×384 mm obsahuje 3 840 vysoce svítivých LED seskupených do 64 pixelů na matici 8×8.

Nový člen série produktů RADICAL™, MAGICDOT™R je první LED profesionální pohyblivou hlavou s jedním optickým kolimátorem.

MAGICDOT™SX je opticky vylepšená víceúčelová varianta MAGICDOT™R. Zachovává stejný formát, rozměry i vlastnosti, včetně ultra rychlého pohybu a neomezené rotace v osách pan i tilt.

MAGICDOT™XT je výkonnější verze revoluční MAGICDOT™XT. Je osazena novým vysoce účinným optickým systémem Ayrton s průměrem 125 mm, stejně jako ostatní svítidla produktové řady XT. S hmotností 550 gramů se jedná o největší kolimátor na trhu.

MAGICPANEL™FX je nové multifunkční univerzální svítidlo, vycházející z myšlenky MAGICPANEL™R. S revolučním novým optickým systémem zoomu bez viditelných pohyblivých součástí a stacionární přední čočkou, nabízí rozsah zoomu od 3,5° do 52°, což je úžasný poměr 15:1.

MAGICPANEL™R představuje evoluci světoznámého MAGICPANEL™602, který se těšil velkému mezinárodnímu úspěchu hned od svého představení.

Velmi rychlé, kompaktní inteligentní beam svítidlo s nekonečnou rotací v obou osách. Základem je sedm samostatně ovládatelných 15 W RGBW LED se 67 mm optikou a 4,5° paprskem.

MAGICRING™R9 je nejvýkonnější a nejextravagantnější svítidlo ze série RADICAL™. Se světelným tokem 26 000 lumenů a intenzitou přes 2 730 000 cd je předurčen k vytváření extrémních a unikátních speciálních efektů.

VERSAPIX™RS je spojení slov „versatile“ (všestranný) a pixel. Nabízí pět 40 W vícečipových RGBW LED zdrojů s vysoce účinnou 94 mm optikou, uspořádaných do vějíře poskytující obrovské možnosti 3D prostorových světelných efektů bez ohledu na intenzitu ambientních světelných podmínek.

Přihlásit se k odběru Kreativní svítidla