Osvětlovací pulty

Strand Lighting

Jednoduchý, kompaktní, přenosný a výkonný víceúčelový osvětlovací pult. Vznikl evolucí velmi oblíbených konzolí série 200+, díky které umožňuje jednoduché řízení nejen klasických dimmerových kanálů, ale i moderních pohyblivých světlometů a svítidel založených na technologii LED.

Jednoduchý, ale výkonný all-in-one divadelní pult, nabízející za velmi příznivou cenu přes 2000 DMX kanálů a 24 elektronicky popisovatelných faderů.

Strand Lighting NEO je špičkový osvětlovací pult pro řízení scénických, studiových a koncertních osvětlovacích systémů. Dokáže ovládat až 100 DMX universů (51 200 výstupních kanálů) a přes 25 000 parametrů.

Malé a jednoduché programovatelné ovládací pulty vybavené presety a divadelním Cue Stackem o velikosti 99 pamětí. Pulty mohou pracovat ve 24-kanálovém jednoscénovém nebo 12-kanálovém dvouscénovém režimu. Díky funkci Hold může být v jednoscénovém režimu nastaveno několik scén současně.

Nejnovější pult z dlouhé řady modernizovaných osvětlovacích divadelních pultů Philips Strand Lighting. Pulty jsou vybaveny porty Ethernet, DMX a video portem pro připojení externího monitoru, poskytujícího uživateli více informací než vestavěný LCD displej.

Multifunkční ovládací pult, vhodný jako záložní pult, časovací ovladač nebo pult pro manuální ovládání. Má 12 ručně ovládaných kanálů s DMX adresováním (patch) a 12 faderů s Masterem a přepínačem stránek.

Adding to our NEO family of products are the NEO Fader wings. NEO fader wings can be used to provide additional physical fader playback and submasters, depending upon model, to your NEO lighting control console.

Poskytuje úplnou grafickou konektivitu ke všem ovládacím pultům založeným na platformě PaletteOS. Každý bezdrátový ovladač nabízí konektivitu také k existujícím pultům série 300 a 500, podporujícím WiFi.

Přihlásit se k odběru Osvětlovací pulty