Rational Acoustics

Rational Acoustics

Top produkt

Jeden z nejpoužívanějších měřících nástrojů pro realizaci a analýzu akustických měření a měření zvukového vybavení na světě. Jeho úkolem je pomoci „live“ zvukařům optimálně linearizovat ozvučovací systémy během samotné produkce, což u většiny starších systémů analýzy není možné vzhledem k potřebě zavést do zvukového systému speciální, na poslech nepříjemné testovací signály. SMAART také asistuje zvukovým inženýrům při analýze výstupů z reproduktorů, zesilovačů a dalších audio zařízení a pomáhá jim s analýzou prostorové akustiky.

Smaart Di (Dual-Channel Interface) je dvoukanálová verze multiplatformního (Mac a PC) software pro analýzu audia založeného na FFT tvořícího průmyslový standard.

Smaart SPL přináší ve zjednodušeném a přehledném rozhraní kompletní sadu nástrojů pro měření SPL, odvozenou ze Smaart v8. Plnokrevné řešení pro monitoring, měření a logování SPL pro uživatele, kteří nepotřebují režim real-time FFT analýzy v plné verzi software Smaart v8.

Náš tip

Rational Acoustics RTA-420 je výborný cenově dostupný mikrofon s výjimečně rovnou frekvenční charakteristikou ve své cenové hladině. Svou odolnou ocelovou kontrukcí i parametry výrazně nezaostává za několikanásobně dražšími high-end mikrofony.

Přihlásit se k odběru Rational Acoustics