DiGiCo odhalilo Quantum852, nová flagship konzole s kódovým označením Stingray

DiGiCo při příležitosti svých 21. narozenin představilo novou generaci velkoformátové live mixážní konzole. Jak se u zbrusu nové konzole od DiGiCo dá předpokládat, byla navržena kompletně na nových základech. Důvěrně známá, přesto jiná, představuje Quantum 852 masivní skok dopředu ve výkonu s vylepšenou audio kvalitou pomocí pokročilých algoritmů. Je vybavena LCD displeji se svítivostí 1000 nitů, takže práce za plného denního světla nezaskočí. Ovládací rozhraní s moderními prvky zaručí, že Quantum 852 splní ne jen veškeré potřeby dneška, ale hravě obstojí i v budoucnosti.

S ohledem na udržitelnost Quantum 852 obsahuje také řadu ekologických faktorů, takže zelená není jen barva podsvícení konzole. Odlehčená hliníková konstrukce zásadně snižuje hmotnost, což pomáhá zmírnit dosah na životní prostředí během transportu. Má snížené napájecí nároky, teplotou řízené otáčky ventilátorů a konvekční chlazení zvyšuje jeho účinnost. Pro další zmírnění zátěže je Quantum 852 vyrobeno z udržitelných a recyklovatelných materiálů.

Technické specifikace Quantum 852 jsou také ultimátní. Plně redundantní processing, každý engine je poháněn pěti FPGA 7. generace a novou generací SHARC DSP procesorů. Počet vstupů Quantum 852 je navýšen na 384 mono kanálů, nechybí 192 Aux/Sub-Group sběrnic, a důvěrně známé LR/LCR/5.1 master sběrnice. Obsahuje 64×64 matici s plným procesingem, 36 Control Group, dvě solo sběrnice a 64 FX rack slotů. K dispozici je 48 grafických EQ, 384 nodal procesorů, 128 Mustard procesorů a 32 spice racků.

Kouzlo pokračuje s ultimátními Stadius modulárními lokálními I/O, kdy každá karta obsahuje čtyři 32-bitové mikrofonní převodníky, čtyři 32-bitové linkové výstupy a dva bitově přesné AES/IO. Každý engine obsahuje osm single nebo čtyři redundantní BNC MADI porty, Word clock, AES Sync a Video Sync vstupy, Duální USB 2.0 a SuperSpeed USB 3.0, 4k Display Port pro overview obrazovku, 5 portový 1Gbps switch, dva DMI sloty, Wave SoundGrid port a Optocore jako standard s možností vybavení druhou Optocore smyčkou.

Trojice 21,3" jasných displejů zaručuje, že nenarazíte na situaci, kdy je problém vidět ovládací rozhraní. Dále je k dispozici trojice 19.2" dedikovaných meter bridge obrazovek, tři dedikované 6.8" ovládací dotykové obrazovky pro přepínání bank a layerů a 69 1.3" dotykových displejů pro výběr kanálu a solo.

Související produkty

Top produkt
Novinka

Quantum 852, Nová flagship konzole z rodiny DiGiCo. Velká svým výkonem, ale se zeleným srdcem!