Ayrton představuje Kyalami, nástupce MagicDot s laserovým zdrojem a IP65

S radostí oficiálně představujeme nové svítidlo Kyalami francouzské značky Ayrton. První IP-65 hlava s laserovým zdrojem ze série Creative Solution.

Inspirací pro Kyalami je revoluční, mnohokrát oceněný MagicDot, představený v roce 2015, prodávaný po tisících a dodnes inspirující ke kreativitě. Devět let poté nachází svého důstojného nástupce, Kyalami.

Kyalami je ultrakompaktní svítidlo s neuvěřitelným tvůrčím potenciálem, které bylo navrženo pro architekturu grafických efektů. Jeho zásadní užitná hodnota je založena na jedinečném designu, extrémní miniaturizaci a minimalistickém válcovém půdorysu, který umožňuje instalaci několika svítidel jen několik centimetrů od sebe.

Koule o průměru pouhých 265 mm obsahuje 100W laserový modul Kyalami, chladicí systém a optiku, zatímco její 126mm přední čočka umístěná zároveň s koulí poskytuje svítidlu Kyalami jedinečný vizuální podpis.

Kyalami posouvá všechny hranice, pokud jde o vykreslení paprsku s nativním kontrastem, jakého digitální světelný zdroj dosud nedosáhl. Jeho patentovaný optický systém se třemi čočkami vytváří neuvěřitelně intenzivní 1° paprsek a extrémní rozsah ostrosti, který umožňuje nastavit tvar paprsku podle pracovní vzdálenosti. Kyalami poskytuje ze svého laserového zdroje nové generace rekordní světelný tok 400 000 luxů na vzdálenost 10 m bez skvrn, a vykreslení bílého bodu D65, jenž umožňuje dokonalou reprodukci barev. Vysoce inovativní barevná část zahrnuje progresivní systém míchání barev CMY s vysokým rozlišením a vícepolohové barevné kolečko s okamžitým přístupem vybavené pěti korekčními filtry a 17 doplňkovými barevnými filtry.

Související produkty

Top produkt
Novinka
Náš tip

V roce 2015 uvedl AYRTON na trh revoluční MAGICDOT, výjimečné a naprosto kreativní svítidlo, které se několik měsíců prodávalo po tisících a získalo řadu ocenění po celém světě.