Integrace systému L-ISA do konzolí Yamaha

Pokud máte ve své výbavě konzoli Yamaha Rivage PM7 nebo PM10, tak si tuhle zprávu rozhodně nenechejte ujít! Vývojáři z L-Acoustics a Yamaha Professional Audio totiž dali hlavy dohromady a integrace systému L-ISA je kromě DiCiGo konzolí je nyní nově dostupná i pro top segment konzolí této značky, Rivage PM7 a PM10.

Sherif El Barbari, ředitel laboratoří L-ISA, novinku komentuje slovy: Spolupráce s tvůrčím týmem odborníků v Yamaha vyústila ve velice elegantní integraci ovládacích prvků systému L-ISA do ovládacího prostředí konzolí Rivage.
Přes ovládací panel a dotykovou obrazovku tak můžete přímo ovládat objekty nebo skupiny všech mono/stereo kanálů. Pět základních softwarových parametrů L-ISA – panorama, šířka, vzdálenost, elevace a aux send, se pro každý objekt budou ukládat do scén v konzoli, a to včetně dedikovaného recall scope.
Adaptace na technologii L-ISA se tak stává znovu o něco dostupnější. L-ISA DeskLink umožňuje míchat hyperrealistický a imerzívní zvuk v uživatelsky známém prostředí dvou předních Yamaha konzolí.

Chris Angell z oddělení výzkumu a vývoje ve společnosti Yamaha dodává: Bylo nám skutečným potěšením spolupracovat s týmem L-Acoustics a vytvořit specializované, hluboce integrované a flexibilní uživatelské rozhraní. Věříme, že výsledek bude přínosem pro mnoho našich společných zákazníků po celém světě.

Software pro Yamaha Rivage s L-ISA DeskLink bude k dispozici letos na jaře. My vám vřele doporučujeme zajet na veletrh Proligh+Sound (31.března-3.dubna) ve Frankfurtu nad Mohanem, kde se budete s novinkou moci podrobněji seznámit!

Související produkty

Systém RIVAGE PM7 je postaven okolo digitální mixážní konzole CSD-R7 s vestavěným signálovým procesingem, který zajišťuje jak míchání, tak zpracování efektů. Konketivitu systému zajišťuje jeden nebo více I/O racků připojených pomocí dedikovaných síťových interface karet.

Technologie imerzívního hyperrealistického zvuku L-ISA poskytuje čistý, přirozený zvuk s přesně lokalizovatelnými zvukovými zdroji. Panoramatický vícerozměrný zvukový zážitek lze popsat jako „ponoření do hudby“.