Kompletní sortiment DiGiGrid v portfoliu PRO MUSIC

Nově rozšiřujeme naše portfolio o kompletní nabídku produktů značky DiGiGrid. Produkty DiGiGrid MGB a MGO, sloužící jako rozhraní mezi MADI a sítí SoundGrid jsou v našem portfoliu již dobře zavedené. Nově však nabízíme kompletní sortiment těchto zařízení špičkové kvality, určených nejen pro studiové a broadcast aplikace. Společným znakem všech produktů DiGiGrid je, stejně jako u DiGiCo, přirozená reprodukce zvuku, a právě díky konektivitě pomocí flexibilní sítě SoundGrid, i nekonečné možnosti použití.

Produkty DiGiGrid se dělí do několika základních kategorií, jež je však možno bez problému propojovat a vytvářet tak SoundGrid kompatibilní systém přesně podle vašich potřeb.

Série Desktop

Stylová zařízení, která navzdory svým kompaktním rozměrům nabízejí maximální flexibilitu a snadné použití při nahrávání, monitoringu a dalších kreativních činnostech. Série Desktop zachovává všechny principy síťových řešení DiGiGrid a umožňuje naprostou integraci s libovolnými dalšími DiGiGrid produkty. Ať už je používáte samostatně, nebo jako součást větších systémů.

DiGiGrid D je šikovně navržené kompaktní SoundGrid rozhraní se čtyřmi analogovými vstupy a čtyřmi analogovými výstupy, plus sluchátkový výstup. Vstupy 1 a 2 jsou určené jako mikrofonní/linkové, zatímco 3 a 4 pracují s linkovou/nástrojovou úrovní. Dvojice výstupů s vestavěným ovládáním úrovně signálu je ideální pro monitoring, stejně jako sluchátkový výstup. Další dva výstupy pracují s pevnou linkovou úrovní.

Ideální nahrávací rozhraní pro hudebníky je DiGiGrid M. Skvělé pro domácí použití, ve studiu a dalších audio aplikacích, kde záleží na perfektním výsledku. Stylová jednotka se dvěma vstupy a stereo sluchátkovým výstupem, umožňuje současný monitoring i recording, a to jednoduše plug-n-play. Vstup 1 pracuje s mikrofonní/linkovou úrovní, zatímco vstup 2 je nástrojový/linkový. Zvuková kvalita je na nejvyšší možné úrovni díky vysoce kvalitním převodníkům a mikrofonním předzesilovačům průmyslové kvality; pro odposlech je použit dedikovaný vysoce výkonný sluchátkový zesilovač, který garantuje příjemně „analogový“ zvukový výstup i při vysokých hlasitostech.

Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní Desktop série. Tato chytrá, malá krabička umožňuje napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, má velký ovladač hlasitosti, výrazné výstupní metry a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů, po studiové použití nebo audiofily – v podstatě kdekoliv je vyžadován naprosto precizní sluchátkový poslech. Nabízí čtvrt palcový i 3,5 mm jack výstup a zvládne napájet libovolná sluchátka s impedancí do 600 ohmů. Se svými čtyřmi možnými vstupy vyhoví naprosto všem: XLR AES/EBU pro profesionální použití, Ethernet pro připojení do SoundGrid sítě, analogový RCA vstup pro spotřební elektroniku, a jako třešnička na dortu, Bluetooth umožňuje přímý bezdrátový poslech celé vaší digitální hudební kolekce.

Všechna zařízení série Desktop poskytují stejnou špičkovou zvukovou kvalitu, jako ostatní, větší produkty DiGiGrid. Napájení je možné pomocí standardně dodávaných 12V zdrojů s bajonetovým konektorem, nebo jednoduše pomocí Power over Ethernet (PoE). To je možné zajistit pomocí DiGiGrid S, sloužící jako SoundGrid switch až pro 4 koncová zařízení.

A co je na tom nejlepší, kompletní sortiment série Desktop najdete u nás skladem v dostatečném množství.

Série MADI

Do této kategorie patří dvojice šikovných krabiček MGB a MGO. V obou případech se jedná o až 128 kanálové rozhraní MADI – SoundGrid, v případě MGB s konektory BNC a v případě MGO s optickými transceivery standardu LC. Slouží k připojení libovolné mixážní konzole podporující protokol MADI do sítě SoundGrid a je tak možno využít veškeré jeho možnosti. Ať už jde o MultiRack a pluginy Waves, nebo recording a playback pomocí SoundGrid Driveru.

Série Native

Do série Native patří racková zařízení určená převážně, ale ne výhradně pro studiové a vysílací prostředí. V portfoliu najdete kompletní sadu převodníků všech formátů, i výpočetní DSP jednotku pro nativní DAW, jako Logic, Cubase, Nuendo, Ableton, Pro Tools Native, a spoustu dalších.

DiGiGrid IOS je všestranné audio rozhraní s vestavěným SoundGrid DSP serverem, ideální pro profesionální i osobní produkční prostředí. IOS je all-in-one řešení zahrnující převodníky, DSP výpočetní jednotku a vestavěný SoundGrid switch. Společně se systémem SoundGrid Studio umožňuje DiGiGrid IOS míchat a monitorovat v reálném čase s použitím stovek SoundGrid kompatibilních Waves pluginů s úžasně nízkou latencí pouhých 0,8 milisekund. Nabízí 8 mic/line vstupů vybavených předzesilovači broadcast/studiové kvality; 8 linkových výstupů; 2 sluchátkové výstupy; MIDI I/O, S/PDIF, a AES vstupy a výstupy.

DiGiGrid IOS

Do ovládacích místností a režií je jako stvořený DiGiGrid IOC. Jedná se o vstupně výstupní zařízení, poskytující 2 mikrofonní/linkové vstupy se špičkovými předzesilovači, 8 linkových vstupů/výstupů, 16 AES vstupů/výstupů, ADAT vstup/výstup a dvojici výkonných sluchátkových výstupů.

DiGiGrid IOC

Přímo do nahrávacích místností, nebo na pódium je pak ideální DiGiGrid IOX. Jeho velký počet I/O rozhraní zahrnuje 12 vstupů pracujících s mikrofonní a linkovou úrovní s mikrofonními předzesilovači broadcast / studiové kvality a 6 linkových výstupů. Čtyři samostatně nastavitelné sluchátkové výstupy umožňují individuální mix pro každého muzikanta.

DiGiGrid IOX

Série Pro Tools

Poslední kategorií produktů DiGiGrid je dvojice zařízení vybavená přímo porty DigiLink s možností přepnutí do dvou režimů. V režimu I/O propojuje systém s DiGiGrid I/O se systémem Pro Tools. V režimu SGP propojuje libovolný DAW (Logic, Cubase, Nuendo, Ableton, Pro Tools Native, atd.) se SoundGrid aplikacemi a ASIO/Core Audio drivery. Umožňuje tak ovládat různá DigiLink kompatibilní I/O zařízení a umožňuje jim využít možnosti SoundGrid sítě.

DiGiGrid DLI slouží čistě jako rozhraní DigiLink – SoundGrid a nabízí 64 vstupů a výstupů (32 každém portu DLI). DiGiGrid DLS pak kombinuje dvojici DLI portů s vestavěným SoundGrid DSP serverem a síťovým switchem, což umožňuje naplno využít již existující Pro Tools systém.

Související produkty

Šikovně navržené kompaktní SoundGrid rozhraní se čtyřmi analogovými vstupy a šesti analogovými výstupy ve stejném designu, jako DiGiGrid M a Q.

Nahrávací rozhraní pro hudebníky. Perfektní pro domácí použití, ve studiu nebo v libovolném hudebním prostředí, kde záleží na perfektním výsledku. Stylová jednotka se dvěma vstupy a dvěma výstupy, super jednoduché plug and play použití pro současný monitoring i recording.

Rozměry malý, ale vzhled může klamat. Sluchátkový zesilovač DiGiGrid Q skvěle doplňuje řadu high-end audio rozhraní. Tato chytrá, malá krabička byla navržena k napájení sluchátek při opravdu vysokých úrovních hlasitosti, je plně kontrolovatelná a hodí se pro libovolnou audio aplikaci: od domácích nahrávacích projektů přes kreativní zkoušky po hlavní studiové akce a audiofilský poslech – v podstatě kdekoliv je vyžadován precizní poslech.

Kompaktní a elegantní SoundGrid Switch určený k napájení zařízení řady DiGiGrid desktop. Poskytuje jeden non-PoE upstream port pro připojení do SoundGrid sítě a čtyři downstream PoE porty umožňující připojit čtyři další zařízení DiGiGrid D, M a Q.

DiGiGrid IOS je všestranné audio rozhraní s vestavěným SoundGrid DSP serverem, přinášející množství výpočetního výkonu do vašeho systému. Ideální pro profesionální i osobní produkční prostředí. IOS je all-in-one řešení pro nativní DAW jako Logic, Cubase, Nuendo, Ableton, Pro Tools Navive, atd.

Ideální zařízení pro nahrávací místnost ve studiu. Velký počet I/O rozhraní zahrnuje 12 vstupů pracujících s mikrofonní a linkovou úrovní s mikrofonními předzesilovači broadcast / studiové kvality a 6 linkových výstupů. Čtyři samostatně nastavitelné sluchátkové výstupy umožňují individuální mix pro každého muzikanta. IOX umožňuje monitoring ať už přímo v nahrávací místnosti studia, nebo v režii.

DiGiGrid IOC je jako stvořený pro ovládací místnosti a režie. Jedná se o vstupně výstupní zařízení, poskytující 2 mikrofonní/linkové vstupy s předzesilovači broadcast úrovně, 8 linkových vstupů/výstupů, 16 AES vstupů/výstupů, ADAT vstup/výstup a dvojici výkonných sluchátkových výstupů. Připojení do sítě SoundGrid je realizováno pomocí jediného ethernetového kabelu. IOC otevírá svět real-time nahrávání, mixování a monitorování se super nízkou latencí pouhých 0.8 milisekund. Pomocí IOC a SoundGrid DSP serveru můžete zpracovávat stovky SoundGrid kompatibilních pluginů od Waves a dalších výrobců, vše plně integrované do vašeho DAW.

Náš tip

Rozhraní DiGiGrid MGB umožňuje připojit libovolné zařízení vybavené MADI BNC do sítě SoundGrid. Umožňuje nahrávat, zpracovat pomocí Waves a SoundGrid kompatibilních pluginů nebo přehrávat až 128 kanálů ve vysoké kvalitě a to se super nízkou latencí 0,8 milisekund!

Rozhraní DiGiGrid MGO umožňuje připojit libovolné zařízení vybavené optickým MADI do sítě SoundGrid. Nyní můžete nahrávat, zpracovat pomocí Waves a SoundGrid kompatibilních pluginů nebo přehrávat až 128 kanálů ve vysoké kvalitě a to se super nízkou latencí 0,8 milisekund!