V Malostranské Besedě hraje L-Acoustics a DiGiCo

Na prknech Hudebního a divadelního klubu Malostranská Beseda, již účinkovalo mnoho významných interpretů. Jmenujme třeba Divadlo Járy Cimrmana, Karla Gotta, Susan Vega, Nazareth a mnoho dalších. Tato slavná scéna je nyní vybavena novým zvukovým aparátem L-Acoustics A15 a mixážní konzolí DiGiCo SD9.

Hlavní PA systém je tvořen LR clustery po 1× A15 Focus a 1× A15 Wide, doplněných o dvojici subwooferů SB28. Ty byly použity především z rozměrových důvodů, bylo je třeba zastavět do již existujících nik. Pódiové odposlechy jsou řešeny 4 koaxiálními monitory L-Acoustics X12.

Systém je napájen dvojicí DSP řízených zesilovačů, LA12X a LA4X. Systém má tak dostatečnou výkonovou rezervu i pro nejhlasitější kapely, které na pódiu Malostranské Besedy vystoupí.

Mixážní konzole je univerzální a kompaktní DiGiCo SD9 vybavená D2-Rackem.

Související produkty

Reproboxy A15 a A10 z řady ARCS poskytují světově uznávanou zvukovou kvalitu značky L-Acoustics pro publikum od 50 do 5 000 lidí.

Reproboxy A15 a A10 z řady ARCS poskytují světově uznávanou zvukovou kvalitu značky L-Acoustics pro publikum od 50 do 5 000 lidí.

High-Power Subwoofer s 2× 18" přímo vyzařující s bass reflex konstrukcí. Optimalizovaný pro frekvenční rozsah 25–200Hz. Kompatibilní se všemi L-Acoustics systémy. Pro použití se zesilovači LA8 a LA12X. Vhodný pro touring i pevné instalace.

ProSoundWeb Readers' Choice 2016

Víceúčelový pasivní reprobox z koaxiální série X od L-ACOUSTICS s rozsahem od 59 Hz do 20 kHz.

Top produkt

DSP řízený zesilovač s výstupním výkonem 12 000 W. Spínaný zdroj ovládaný pomocí DSP, pokročilé korekce power faktoru, 4 vstupy / 4 výstupy, posílené DSP zdroje, připraven na AVB/TSN.

LA4X je “zelený” zesilovač, který se opírá o univerzální spínaný napájecí zdroj (SMPS), vhodný pro napájení síťovým napětím v rozsahu 90V až 265V.

Super flexibilní, kompletní integrovaný systém poháněný Stealth Digital Processing a Super FPGA technologií, to je konzole SD9, přezdívaná „Red Snapper“. Tato lehká konzole kompaktních rozměrů je jako stvořená pro potřeby různých aplikací jak na cestách, tak i v pevných instalacích.

D2-Rack je kompaktní 19“ stagebox o velikosti 9U s pevným počtem 48 vstupů a 16 výstupů. Počet výstupů může být dále rozšířen na 32 pomocí dvojice volných 8 kanálových slotů.