Video: L-ISA a Ennio Morricone v Miláně

Jeden z nejproslulejších světových hudebních skladatelů, Ennio Morricone, napsal v průběhu své kariéry přes 500 filmových a televizních melodií. Jediný filmový skladatel, který obdržel Academy Award za celoživotní dílo vyrazil na světové turné 60 Years of Music. Pro své koncerty v italské Boloni a Miláně si maestro vybral immersive sound system L-ISA navržený Scottem Willsallenem z Auditoria Pty.

V roce 2014 Dr. Christian Heil založil v Londýně značku L-ISA – prostorový zvuk L-Acoustics. L-ISA se opírá o intenzivní psychoakustický výzkum a poskytuje nástroje pro tvorbu sound designu a zpracování zvuku pro živá show, kreativní události a v soukromých rezidencích. L-ISA je jediné, takto komplexní řešení, integrující inovativní zvukový design, ozvučovací systémy, speciální hardware pro procesing a softwarové nástroje.

Související produkty

Širokopásmový modulární aktivní 2-pásmový WST reprobox osazený 2× 8" vodovzdorným měničem s neodymovým magnetem a 1× 3" tlakovým driverem s neodymovým magnetem. Horizontální směrovost 110° (350Hz – 18kHz), vertikální nastavitelná v rozsahu 0˚ až 10°. Použitelná šířka pásma je 55Hz až 20kHz.

Top produkt

DSP řízený zesilovač s výstupním výkonem 12 000 W. Spínaný zdroj ovládaný pomocí DSP, pokročilé korekce power faktoru, 4 vstupy / 4 výstupy, posílené DSP zdroje, připraven na AVB/TSN.

Top produkt

Pro ty, kdo se spokojí jen s nejlepším, je určena konzole SD7. Top model značky DiGiCo nabízí ohromující I/O schopnosti a nastavuje nové standardy na poli HD digitálního procesingu. Konzoli DiGiCo SD7 pohání zbrusu nový mixážní a routing engine Stealth, používaná výhradně u konzolí DiGiCo.